Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
02.07.2012, 17:06

Рівнянка Ольга Земляк виборола золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що завершився у столиці Фінляндії Гельсінкі, українці виграли найбільшу кількість нагород – 17. Серед них і Ольга Земляк – цьогорічна випускниця факультету економіки і підприємництва Національного університету водного господарства та природокористування.
Ольга Земляк в останній день змагань разом з Юлією Олішевською, Наталією Пигідою та Аліною Логвиненко виграла бігову естафету 4 по 400 метрів.

Про це OGO.ua повідомили з Національного університету водного господарства та природокористування.

Перед тим Марія Рємєнь стала першою у бігу на 200 метрів, Ольга Саладуха виборола золоту медаль у секторі для потрійного стрибка, а Віра Ребрик стала найкращою в метанні списа. У загальному заліку збірна України з 4 золотими, 7 срібними та 6 бронзовими медалями фінішувала на четвертому місці.

Окрім того, Ольга Земляк (тренер – Ярослав Нечипорець) виборола ліцензію на право участі в Іграх ХХХ Олімпіади (вид програми – легка атлетика, естафета 4х400 метрів). Олімпіада відбудеться в Лондоні з 27 липня по 12 серпня.
Загалом ліцензію на участь в Олімпіаді наразі отримали 245 українських спортсменів. Серед них і рівнянин Олег Омельчук (кульова стрільба).

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Рівненська студентка Ольга Земляк перемогла на міжнародному турнірі з легкої атлетики
Коментарі:Останні новини


Новини партнерів