подати
оголошення


10.09.2012, 11:20

У Рівному молодь "помстилася" владі за розкол країни [+Фото]

Цими вихідними у Рівному активісти молодіжних громадських організацій провели акцію "Помста за розкол країни". У ході акції молоді люди у деяких районах Рівного розклеювали листівки із закликом не голосувати за Партію регіонів.
Організаторами акції у Рівному стали представники громадського руху "Відсіч", які приїхали з Києва, та активісти Рівненської "Фундації регіональних ініціатив".

Хлопці розклеювали листівки на інформаційних дошках біля будинків та на парканах.

- Спільно з рухом "Відсіч" ми хочемо звернути увагу людей на те, чим насправді займаються політики, які знаходяться зараз при владі, - пояснив активіст Рівненської "ФРІ" Віталій Примак. - Замість вирішення соціальних та економічних проблем, представники провладної політичної сили розповідають, що "жити стало краще". Натомість приймають закони, що зіштовхують лобами простих людей. Наприклад, "мовний закон". Ми ж усі бачимо, що від "покращення життя" страждають як україномовні, так і російськомовні українці.У тексті листівкок міститься 8 аргументів, чому не варто підтримувати Партію регіонів та її представників на мажоритарних округах.

Віталій Примак розповів, що листівки розклеювали у центральній частині міста, а також на Ювілейному та Північному.Відзначимо, що акція є всеукраїнською й відбулася уже в багатьох містах. Цими вихідними акція, окрім Рівного, пройшла одночасно у Кіровограді, Вінниці, Білій Церкві, Києві, Дніпропетровську, Харкові, Черкасах, Сумах, Донецьку та інших менших містах і селищах України.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів