Ми у Facebook
11.09.2012, 14:20

Перерізати кабелі теле- та інтернет-провайдерам пригрозили рівненські комунальники

Зробити це обіцяють в тому разі, якщо ті не впорядкують свої мережі й не перенесуть їх з даху на технічний поверх будинку. Кажуть, через подібні порушення почастішали скарги від мешканців на перебої з електропостачанням та на підтоплення верхніх поверхів.
Чималий отвір у стіні на дев'ятому поверсі знаходиться просто над електрощитком. Ця знахідка для дощової води - результат роботи підрядників одного із телеінтернет-провайдерів. Це тільки одне із порушень, що залишились після візиту до під'їзду кабельників.

До того всього, каже Микола Тарасюк - начальник ЖКП "Західне", яке є балансоутримувачем будинку, - підключились до електрощитка теж неправильно.

Комунальники додають: некваліфікована робота із грубими порушеннями правил експлуатації житлових будинків сильно шкодить не тільки стінам, а й покрівлі. Крім того, наголошують, перебувати на даху стороннім особам - заборонено. Але потрапити на дах будинку без дозволу представникам провайдерів, виявляється, зовсім не проблематично - вони не гребують спиляти замок чи петлю на вхідних дверях. Часто, каже головний спеціаліст відділу благоустрою управління ЖКГ Рівного Олександр Даюк, роботи з монтажу ведуться влітку. Коли температура повітря досягає 25-30 градусів, то температура покрівлі становить 40-45 градусів. І ходити по такій покрівлі категорично заборонено.

Представники одного з інтернет-провайдерів, які відгукнулись на запрошення комунальників, пояснюють: вони все робили правильно. Втім, на камеру сказати про це не хочуть.

Але має бути так, як прописано у правилах, наголошує начальник ЖКП "Західне" - усі мережі мають проходити через технічний поверх без пошкодження покрівлі даху та отворів у стінах, через які до під'їзду затікає дощова вода. Для того, щоб усе виправити, провайдерам дали термін до кінця місяця.

І якщо інтернет-провайдери схильні виправляти зауваження, кажуть комунальники, то найбільший оператор кабельного телебачення "Воля" їх повністю ігнорує.





РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

19.06, 20:50 Як приготувати освіжаючий коктейль: простий рецепт для спекотного літа

19.06, 20:30 Хто з пенсіонерів має право на підвищену виплату у 2025 році

19.06, 20:09 Острозька громада — серед найкращих у Програмі Polaris: перше місце у рейтингу

19.06, 20:00 Продовжено термін подачі документів до філії Острозького військового ліцею в Олександрії

19.06, 19:50 У Рівному переселенка з вадами зору створює картини

19.06, 19:30 У 2025 році деяким людям з інвалідністю можуть скасувати державні виплати: у чому причини

19.06, 19:00 Острозька академія увійшла до міжнародного рейтингу Times Higher Education Impact Rankings 2025

19.06, 18:30 На Рівненщині чоловіку, який застрелив собаку, оголосили про підозру: йому загрожує до 8 років ув’язнення

19.06, 17:57 У Рівному урочисто провели на заслужений відпочинок легендарного рятувальника Петра Озарчука

19.06, 17:30 У паспортній сфері запровадили оновлення: які зміни відбулися