подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
13.10.2012, 15:17

"Ходімо на каву": Огляд кав’ярень Рівного [+Фото]

У Рівному кав'ярні "ростуть", як гриби після дощу. Може, власники місцевих каво/чайних закладів вирішили зробити з нашого міста кавову столицю? :) Портал OGO.ua вирішив завітати та оцінити атмосферність рівненських кав'ярень.
Багато з нас полюбляють каву. Є прості цінителі, які не надають значної уваги цьому напою, а є справжні естети, які і дня свого не зможуть уявити без чашки запашної кави.

Вважається, що кава – найбільш популярний після води напій на планеті. Утворилася навіть своя культура споживання кави. Цей напій неабияк допомагає у нашому повсякденному житті, розпочинаючи з ранкового «вмикання» чашечкою, перерви на каву для покращення праці, дружньої розмови за чашкою цього напою.

Кава – це ідеальний засіб розташувати до себе ділового партнера або важливого клієнта. Кава – це засіб, який слугує приводом для багатьох приємних зустрічей. Кава – це засіб якнайкраще провести час з газетою. Навіть гучний звук не в змозі розбудити людину так, як це робить кава...

До Вашої уваги представлений огляд кав’ярень Рівного.


Питання, які ми поставили представникам кав’ярень:
- скільки працює заклад;
- коротко про інтер’єр закладу;
- скільки видів кави в наявності;
- що є окрім самої кави;
- звідки береться їхня кава;
- ціни на каву, найдешевші та найдорожчі кавові напої;
- який кавовий апарат присутній;
- скільки персоналу працює в зміні;
- чи проводяться якісь події;
- графік роботи;
- особливості.

"Анюта"У січні наступного року кав’ярні "Анюта" виповниться 4 роки. Місце знаходження - вул. Короленка, 2.
Інтер’єр затишний. Середнього розміру зал, на стінах розміщені картини художників, присутня невеличка фотовиставка на тематику "Весільних пар”.
В "Анюті" є 23 види кави. Окрім кави: різноманітні чаї, молочні коктейлі, смачні тістечка, солодощі, соки, води. Каву закупляють у постачальників з Києва. Ціни досить дешеві – від 1,75 грн до 5,50 грн за порцію. Кавомашина італійської марки SAECO. Використовують плоди двох видів кавового дерева – робусту та арабіку як у чистому вигляді, так і в різних процентних сумішах. Працює два бармени в зміні, тому довгих черг майже не буває. Самообслуговування. Графік роботи у будні з 7.30 до 18.00, субота – неділя з 10.00 до 18.00.

"Кавова кімната"Заклад працює менше року. Місце знаходження – по сусідству з "Анютою” на вул. Короленка, 2.
Інтер’єр оформлений у світло-золотистих тонах. Декором виступають різного роду вінтажні фотографії, дзеркала, різноманітні скриньки, статуетки та інші предмети.
У "Кавовій кімнаті" є 14 видів кави. Окрім кави: десерти та солодощі. Каву закупляють у постачальників з Києва. Ціни на каву розпочинаються з 8 гривень. Найдорожча кава коштує 16 грн. Кавомашина Grimac, виробництва Італії. Використовують свіжообсмажену каву з Африки, 100% арабіку або різноманітні суміші на її основі. Працює один бармен у зміну. Графік роботи у будні з 10.00 до 19.00, в суботу з 10.00 до 18.00, в неділю з 10.00 до 17.00.

"Чорна королева"Заклад працює два з половиною роки. Місце знаходження - вул. Короленка, 1 (ТРЦ "Злата Плаза").
Інтер’єр оформлений цікаво. Підлога вистелена як шахматна дошка, на стінах розміщені картини.
У "Чорній королеві" є 20 видів кави. Окрім кави: чаї, десерти, води, тістечка, ексклюзивні шоколадні вироби, спиртні напої. Каву постачають з Києва. Використовують робусту та арабіку як у чистому вигляді, так і в різних процентних сумішах. Ціни від 4,50 грн до 34 грн за порцію. Кавова машина Simonelli, виробництва Італія. Працює один бармен в зміну. Графік роботи з 9.30 до 21.00 кожного дня.

"Чорна королева"Заклад працює півтора року. Місце знаходження - вул. Соборна, 69 (ТЦ "Центральний").
Інтер’єр. Просторий зал, посеред центру ТЦ "Центральний”, по сусідству знаходяться різні магазини.
У "Чорній королеві" є біля 15 видів кави. Окрім кави: повна кухня, комплексні обіди, води, спиртні напої, десерти, солодощі та ін. Каву постачають з Києва. Використовують робусту та арабіку як в чистому вигляді, так і в різних процентних сумішах. Ціни від 2,50 грн до 8 грн за порцію. Кавова машина Simonelli, виробництва Італія. Працюють бармен і офіціант в зміні. Графік роботи з 9.30 до 21.00 кожного дня.

"Сальвадор Далі"Взимку 2013 року закладу виповниться шість років. Місце знаходження – вул. Гетьмана Полуботка, 4.
Інтер’єр створений за мотивами геніального художника-сюрреаліста. У закладі є 3 зали, достатньо різних декорацій.
У "Сальвадорі Далі" 20 видів кави. Окрім кави: повна кухня, води, десерти та тістечка власного виробництва, алкоголь, різноманітні коктейлі. Ціни від 7 грн до 60 грн за порцію. Кавова машина італійської фірми Carrero. У зміні працює один бармен та два офіціанти. Графік роботи з 11.00 до 23.00 кожного дня.
Особливості. Використовують технологію «Фреш кави», тобто самі обсмажують зелені кавові боби, висушують, і лише тоді виробляють різні кавові напої на основі 100%-ї арабіки. У великому та малому залі щомісяця відбувається презентація нових колекцій відомих українських та зарубіжних фотохудожників, кращих творів молодих митців живопису та графіки. Часто проходять різноманітні тематичні вечірки.

"Юліка"Закладу 11 років. Він є найстарішим воїном кавової справи міста. Місце знаходження – вул. Гетьмана Полуботка, 4, у тій же будівлі, де розташований "Сальвадор Далі".
Інтер’єр. Невеличке приміщення, де продаються окрім кави, різні аксесуари та посуд для чайних церемоній, сувенірні вироби. Є літній майданчик поблизу закладу. Самообслуговування.
В "Юліці" більше 50 видів кави, більшість із них продаються в зернах на вагу. Окрім кави: чаї, солодощі та ін. Ціни на розчинну каву розпочинаються з 2 грн і закінчуються 5 грн. Кавова машина італійської фірми Saeco Royal Professional. У зміні працюють 2 бармени. Графік роботи з 8.00 до 20.00 кожного дня.

CoffettaЗаклад працює тільки 3 місяці. Місце знаходження – вул. Кавказька, 7.
Інтер’єр. Затишне приміщення, присутній літній майданчик.
У Coffetti 16 видів кави. Окрім кави: чаї, води, алкоголь, десерти, тістечка, солодощі. Каву постачають з Києва. Ціни від 4 грн до 14 грн. Кавова машина італійської марки SAB. У зміні працює бармен та офіціант. Графік роботи з 7.30 до 20.00 у будні, субота – неділя з 9.00 до 20.00.

Кав’ярня на ПетлюриУ березні 2013 року закладу виповниться чотири роки. Місце знаходження - вул.Симона Петлюри, 40.
Інтер’єр. Затишний невеличкий зал. Самообслуговування. Різноманітні фотографії на стінах.
У Кав’ярні на Петлюрі 65 видів кави, більшість із них у зернах. Окрім кави: чаї, найцікавіший з яких Пуер, води, натуральні соки, тістечка, цукерки. Каву постачають з Києва. Ціни від 9,50 грн до 420 грн. Найдорожчий кавовий продукт має назву "Голуба кава”, яка є дуже рідкісною. Кавова машина італійської марки Rancilio. У зміні працюють два бармени. Графік роботи з 7.45 до 20.30 кожного дня.
Особливості: домашні закваски, йогурти, бринза та сири з Швейцарії, Сербії, Італії та Німеччини.

GrecoЗаклад працює півтора року. Місце знаходження - вул. Петра Могили, 9.
Інтер’єр. Просторий зал. Є літній майданчик.
У Greco є близько 50 видів кави. Окрім кави: чаї, соки, води, алкоголь, різноманітні коктейлі, десерти, тірамісу власного виробництва, італійська кухня. Каву постачають з Києва. Ціни від 6,50 грн до 46 грн. Кавова машина італійської марки Simonelli. У зміні працює бармен, офіціант та кухар. Графік роботи з 8.00 до 22.00 у будні, з 10.00 до 23.00 у вихідні.
Особливості. Кожного четверга – караоке. Також проводяться перегляди різних спортивних подій, корпоративи, дні народження.

CalamariusЗаклад працює 4 місяці. Місце знаходження - вул. Петра Могили, 18.
Інтер’єр. Середнього розміру зал. Присутній літній майданчик.
У закладі є 20 видів кави. Крім кави: чаї, узвари, фрукти, десерти, фреші і молочні коктейлі з фруктами. Каву постачають з Києва, 100% арабіку. Ціни від 12 грн до 20 грн. Кавова машина італійської марки La Marzocco. У зміні працює бармен та офіціант, які проходили спеціальне навчання. Графік роботи з 07.30 до 20.00 у будні, з 10.00 до 21.00 у вихідні.
Особливості: полиці з книгами, картини і ексклюзивні репродукції, креативні декори ручної роботи. У кав'ярні-книгарні представлені книги українських авторів — класична і сучасна художня проза, історична та юридична література, кулінарні книги, книги з психології, література для дітей тощо. Є невеличкий куточок, де можна побачити репродукцію Пересопницького Євангелія, а також репродукції книг в оправах у візантійському, готичному і французькому стилі.

BazikaloЗаклад працює 3 місяці. Місце знаходження - вул. Київська, 40а.
Інтер’єр. Середнього розміру зал. На стінах є фотограції на тематику кави, Рівного, доповненням є дошка оголошень. Самообслуговування.
У закладі 18 видів кави. Крім кави: чаї, води, соки, солодощі, тістечка, торти, морозиво. Кава надходить з Києва. Використовують арабіку та робусту, як в 100% вигляді, так і в різних процентних сумішах. Ціни від 2,50 грн до 9 грн. Кавова машина італійської марки Astoria. У зміні працює один бармен. Графік роботи з 8.00 до 20.00 без вихідних.
Особливості: для постійних клієнтів діє знижка, кожна 10-та кава безкоштовно.

PrahaЗаклад працює 9 місяців. Місце знаходження - майдан Незалежності, 7.
Інтер’єр. Середнього розміру зал. Багато різноманітних аксесуарів, що прикрашають загальну картину закладу. Є літній майданчик.
У кав’ярні 20 видів кави. Окрім кави: чаї, фреші, води, алкоголь, молочні коктейлі, коктейлі на кавовій основі, десерти, солодощі. Ціни розпочинаються з 8 грн і закінчуються 35 грн за одну порцію кави. Кавову машину представляє брендований моноблок кави Durban. У зміні працюють бармен і офіціант. Графік роботи у будні з 9.00 до 22.00, у вихідні з 10.00 до 22.00.

"Кавові мешти"Заклад працює буквально два тижні. Місце знаходження – вул. Степана Бандери, 60а.
Інтер’єр. Три великі зали. Багато різних декоративних речей.
У "Кавових мештах" 28 видів кави, класична, світова кава, кавові напої, чисті сорти арабіки та робусти. Окрім кави: чаї, води, соки, алкоголь. Різноманітні оригінальні десерти, торти, тістечка, навіть шоколадні фігурки – все це виробляється у самому закладі. Ціни на каву від 7 грн до 23 грн. Каву постачають з Києва. Кавова машина італійської марки Astoria. У зміні працює один бармен, два офіціанти і кондитер. Графік роботи – в понеділок з 12.00 до 22.00, у всі інші дні з 8.00 до 22.00.
Особливості: На велику компанію є так звана Чайна церемонія. Гостям подається великий чайник з чаєм і доповненнями виступають добавки до нього – ялівець, кориця, мед, перець чилі. Святкувати в закладі можна різні корпоративи, дні народження.

На всі наші питання дехто відповідав повністю, дехто - ні. Ціна на каву у всіх закладах досить різна, у когось більша орендна плата приміщення, у когось більш якісна кава, у когось ще щось. Але в будь-якому випадку, у всіх вищезгаданих кав’ярнях дуже привітний персонал. Можливо, тільки через те, що я - журналіст, а можливо, у них таке приязне ставлення до всіх клієнтів...

А яка кав’ярня нашого міста Вам найбільше до вподоби?
Коментарі: