Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
22.10.2012, 13:09

Цього тижня на Рівненщині вже буде по-зимовому холодно та випаде перший сніг

Протягом найближчого тижня в Україні очікується суттєве зниження температур та випадіння снігу.
Як розповів директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, протягом 23-25 жовтня характер погоди збережеться на існуючому рівні, буде переважно без опадів. Температура вночі становитиме 3-8 градусів, вдень 10-15.

"У подальшому, починаючи з 26 жовтня, на території України очкується різка зміна погоди – прийде холодне арктичне повітря та з Балкан переміститься циклон серйозної інтенсивності, що призведе до погодних змін. Так, на заході очікується дощ та мокрий сніг, вдень температура становитиме 4-10 градусів. У Південних, Східних та Центральних областях ще буде 11-16. А от 27-28 жовтня похолодання пошириться на всю територію України, за винятком Криму і Приазов’я. Уночі температура знизиться до 0-5 градусів морозу, вдень – 1-6 тепла. Найбільш інтенсивні опади очікуються у Південних областях – мокрий сніг, утворення сніжного покриву, на Півдні та Сході інтенсивні дощі. 29-30 жовтня буде деяке послаблення опадів – вони будуть, проте у невеликих кількостях", - сказав він.

Процес похолодання в Україні супроводжуватиметься штормовими вітрами, що створить дещо некомфортні умови для українців. Проте, вже наступного тижня, за словами Миколи Кульбіди, можна очікувати деяке підвищення температури на 5-6 градусів.

Нагадаємо, Укгідрометцентр попереджав, що справжні осінні холоди прийдуть 23 жовтня.
Коментарі: