подати
оголошення


20.11.2012, 17:23

У Рівному презентували книгу "Едельвейс. Життя вирує"

Книгу, присвячену багаторічній діяльності колективу рівненського мистецького об’єднання "Едельвейс", презентували у міському палаці культури "Текстильник".
Авторами книги є люди, які так чи інакше причетні до діяльності "Едельвейса". Одна із співавторів книги, керівник зразкового ансамблю сучасного танцю "Едельвейс" Валерія Супонькіна-Лагнюк, каже, що ця книга - це справді велике надбання для їхнього колективу:
- У цьому виданні ви знайдете барвистий вінок емоцій, коментарів видатних людей Рівненщини, історію, різні позитивні моменти, залаштункове життя і навіть таємниці з життя хореографів, керівників та засновників ансамблю.Чимало людей було задіяно до написання книги. Зокрема співавтором "Едельвейс. Життя вирує" є відома у Рівному ведуча світських подій, телеведуча Першого місцевого Олена Гаврилюк, яка також є і редактором книги. До написання цієї книги долучився і народний артист України Святослав Мельничук.Вся пророблена робота заслуговує уваги, адже на сторінках книги її читачі зможуть пізнати "Едельвейс" зсередини. Яскраві фото, над обробкою яких працював фотохудожник Олександр Харват, ілюструють щасливі і переможні моменти танцювального ансамблю.На презентації книги були присутні всі, хто причетний до "Едельвейса" і його діяльності, зокрема, вся родина засновиків та керівників "Едельвейса": Сергій та Людмила Супонькіни, їхні доньки Валерія та Олена, які невпинно продовжують і вдосконалюють справу, розпочату батьками, а також хореографи і танцювальний колектив.Незабаром з’явиться ще й електронний варіант книги "Едельвейс. Життя вирує" на сайті edelweiss.rv.ua.

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Про рівненський “Едельвейс” написали книгу
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів