Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
23.11.2012, 15:02

Чому ціни на газ у Квасилові на Рівненщині одні з найвищих в Україні?

Тарифи на теплопостачання у селищі Квасилів одні з найвищих в Україні. Конфлікт назрівав досить давно, і представники комісії, на чолі з депутатом Дмитром Сільманом, звернулися до комунального підприємства "Рівнерайкомуненергія" стосовно розрахунку норм споживання теплової енергії.
Учора, 22 листопада, у Рівненській районній державній адміністрації відбулося засідання технічної комісії з вивчення формування статей витрат при обчисленні тарифу оплати за 1 кв. м опалювальної площі та вартості 1 Гкал газу.

– Я знаю як робити тепло, і на жаль, воно дороге, – зазначив головний інженер Рівнерайкомуненергії Володимир Новожил. – Ми готові розглянути і прийняти всі пропозиції цієї комісії, ми втомилися вже, і замість тарифу в 396 грн за одну гігакалорію газу, встановлено понижену ціну, аби були якісь альтернативи. Борг за опалення по Квасилову становить мільйон і двісті тисяч гривень, і він зростає.

Антимонопольний оштрафував рівненське підприємство "Тепло-Енергія”

– Потрібно шукати якісь альтернативні варіанти, ситуація критична, люди не задоволені такою ціною, - наголосив голова селищної ради смт Квасилів Дмитро Крет. – Я пропоную встановити на кожний будинок лічильники, тоді буде набагато простіше збити ціну на газ. А краще буде взагалі відійти від 20% сплати ПДВ, і передати теплотовариство у Квасилівську комунальну власність.

На Рівненщині квартири обладнають лічильниками газу

Після прослуховування всіх сторін конфліктної ситуації, голова комісії Дмитро Сільман, зазначив:
- Ми разом із селищним головою Дмитром Кретом, розробимо план дій по скороченню тарифів на газ, і розглянемо питання про передачу Квасилівського теплотоваривства у комунальну власність на наступному засіданні сесії, яке відбудеться 14 грудня.

Стала відома ціна російського газу в першому кварталі 2013 року
Коментарі: