Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
03.12.2012, 14:07

У Рівному Роман Штігер читатиме свої невірші [Анонс]

Його слова стирають кордони, як би далеко ви не були одне від одного. Слухаючи його поезію відчуваєш дотик руки до обличчя, чуєш голос за спиною, бачиш те, точніше - того, кого ... Любиш, не любиш, знаєш, а, може, навіть і не знаєш...
У теплій та по-домашньому затишній атмосфері пройде літературний вечір Романа Штігера - молодого й талановитого поета.

У рамках зустірчі під час літературної частини заходу автор читатиме свої вірші, у перерві на всіх чекає чаювання. Окрім того, усі бажаючі зможуть прочитати свої вірші чи прозу.

На завершення - фотографування з Романом та автограф-сесія.

Рівнян зможуть послухати і просто поспілкуватися з Романом Штігером. Під час вечору можна буде поставити питання, що цікавлять, та отримати на них відповідь.Коли: у неділю, 9 грудня. Початок о 17.00.
Де: кіноклуб GONZO (вул. Кавказька, 32Б, біля облради, за кафе "Два Гуся").
Ціна квитка: 20 грн.
Бронь: 405-405 (щодня з 14.00 - 21.00)

УВАГА! КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА! (47)

"...Мистецтво перестало бути наркотиком воно стало знеболюючим морфієм"

- Я прийду на цей захід, щоб отримати свою дозу морфію, знеболюючого, втішаючого, гіркого-солодкого... А ти?


Роман Штігер "Настрій осінь"


Довідка:
Роман Штігер - молодий поет, романтик. Народився 4 червня 1991 року в м. Жидачеві, що на Львівщині. Наині навчається у Львівському національному аграрному університеті. Почав писати в 2009 році. Свою творчу діяльність продовжує у Львові, де і проживає.

Поет називає свої роботи «невіршами». На що саме він акцентує цим словом, зрозуміти важко. Можливо, відсутність рими у його віршах наштовхнула на це. А, можливо, поезіями він розкриває свою сутність, відчуваючи в цьому щось потойбічне й абстрактне. Та насправді, це не надто важливо, бо поезія завжди буде різною для кожної людини, а для поета – тим паче.

Детальніше про захід: http://vk.com/roman_shtiger_at_gonzo
Коментарі: