Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
29.12.2012, 15:43

Підприємець року: Успішність — це важка робота

Посада: депутат Рівненської міськради, засновник ТОВ "Вест-Торг", ТОВ "Вест- Фіш"
Про Олександра Сачука якось "ОГО" писала: "Бізнесмен, депутат, батько депутата і моделі". В його житті є все, чому може позаздрити українська національна тварина — жаба. Але успішність Сачука не падала на нього з неба, а давалась наполегливою працею. З маленької торгівлі рибою, почалась компанія, яка сьогодні виготовляє продукти під торговою маркою "Берсако" та "Вест-Торг". Так-так, ота смакота, яку вам доводилось їсти, його рук справа (точніше, його підприємства). Його підприємства ТОВ "Вест-Торг" та ТОВ "Вест- Фіш" вже давно вийшли на міжнародний рівень.

А ще Олександр Сачук є депутатом Рівненської міської ради й входить до депутатської групи "Рідне місто". Депутатом пан Олександр теж став не відразу. У 2006 році, щоб отримати депутатський значок не вистачило голосів. Але справжні чоловіки не здаються і він не здався. Після виборів до місцевих рад у 2010 році Сачук був обраний депутатом міськради. І зараз працює на благо громади Рівного.

Однак не тільки в бізнесі й політиці проявив себе Олександр Сачук, а й справами людськими та сімейними. У родині Сачуків виросло двоє чудових дітей: син Антон та дочка Дарина. Хто має дітей — той знає, що найважча, але найприємніша робота, це виховання дітей. В Олександра Сачука все вийшло, і діти стали гордістю батька. Дарина Сачук відома українська модель, яка бере участь в модельних показах в Україні та за кордоном. Переможниця конкурсу краси "Міс Рівненщина 2010", "Княгиня України 2010" та учасниця конкурсу "Міс Україна 2010". А тепер її фото можна побачити на обкладинках глянцевих журналів.Антон Сачук пішов по стопах батька. Займається сімейним бізнесом та політикою. В тому ж 2010 році Антон став одним з наймолодших депутатів Рівненської міської ради. І хто зна, може, колись ми ще зможемо побачити Антона Сачука у вищій лізі української політики.
Скажете — пощастило? Навряд чи, в цього везіння, є один реальний рецепт: наполеглива праця, старанність, порядність і любов.
Коментарі:Останні новини


Новини партнерів