подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
17.02.2013, 11:37

На Рівненщину запрошують юних журналістів з усієї України

Де шукати новини, як брати інтерв'ю, які труднощі чекають на журналіста-початківця - про це та багато іншого розкажуть на дводенному тренінгу для учнів 9-11 класів "Школа універсального журналіста", який відбудеться 23-24 лютого на базі Острозької академії. Приєднуйтесь - ще є час подати заявку!
Нинішня школа - вже шостий подібний тренінг, який проводиться у стінах Острозької академії. За цей час Школа універсального журналіста стала не просто регіональним, а всеукраїнським освітнім проектом для обдарованих старшокласників - серед учасників попередніх шкіл були учні з Рівненської, Волинської, Хмельницької, Львівської, Житомирської, Миколаївської, Черкаської, Херсонської, Донецької областей! Чимало з них, скориставшись отриманими під час тренінгу знаннями та навичками, нині вже успішно навчаються на факультетах журналістики провідних університетів України, співпрацюють із друкованими та електронними ЗМІ.

- Відомо, що саме занурення людини в певну діяльність дозволяє їй найкраще усвідомити, чи справді ця діяльність відповідає її цілям. Школа універсального журналіста дає учням саме таке занурення, сприяючи їх професійному самовизначенню, - пояснює доцільність проведення таких тренінгів проректор з навчально-виховної роботи Національного університету "Острозька академія" доктор психологічних наук Руслана Каламаж.

Школа універсального журналіста в Острозькій академії: фоторепортажЗаняття у Школі універсального журналіста - це не шкільні уроки, а тренінг: мінімум теорії і максимум практики, цікаві завдання, конкретні приклади і невимушене дружнє спілкування. Тут не ставлять оцінок, а насамперед дають знання і практичні навички. А ще - підтримують випускників і після закінчення дводенного навчання: допомагають із рецензуванням та публікацією творчих доробків, які згодом стануть у пригоді під час вступу до вищого навчального закладу. Тому для старшокласників, які мають нахил до вивчення гуманітарних предметів, беруть участь у конкурсах, олімпіадах, роботі Малої академії наук, займаються в журналістських секціях, дописують до шкільних газет, є активними, непосидючими і творчими, участь у Школі універсального журналіста - це не просто два дні навчання, а й сходинка до подальших успіхів на шляху до омріяної професії, до самоствердження у житті!

На Рівненщині Школа універсального журналіста зібрала учнів із 5 областей

Відповідальний секретар приймальної комісії, директор Інституту довузівського, заочного та дистанційного навчання НаУ "Острозька академія" Галина Пастушок, проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж та заступник декана гуманітарного факультету Лариса Мініч розповіли учням ШУЖ про особливості навчання і дозвілля студентів та вимоги до вступників
Відповідальний секретар приймальної комісії, директор Інституту довузівського, заочного та дистанційного навчання НаУ "Острозька академія" Галина Пастушок, проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж та заступник декана гуманітарного факультету Лариса Мініч розповіли учням ШУЖ про особливості навчання і дозвілля студентів та вимоги до вступників


Зацікавила участь у Школі універсального журналіста? Тоді телефонуйте (050) 339-39-85 або пишіть на електронну адресу vg2001@ukr.net - і ви отримаєте детальнішу інформацію про умови участі. Запис проводиться до середи, 20 лютого, включно - тож поспішайте взяти участь у цікавому та корисному навчанні!

Враження випускників попередніх Шкіл універсального журналіста
Коментарі:Бесплатка