Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
01.03.2013, 16:40

В одному з магазинів на Рівненщині разом з тюлькою продали прадавню істоту [+Фото]

28 лютого в групі сайту zdolbuniv.com у соціальній мережі користувач Надія Кузічкіна залишила допис, у якому написала: “В наших магазинах разом із тюлькою можна ненароком з’їсти і таке... Хто знає що це?”.
До цього коментаря були прикріплені дві фотографії з тим, що було виявлено у купленому продукті харчування. По фото нам вдалося впізнати в істоті прадавню тварину, напевно, найдревнішу, що можна зустріти в Україні — щитня.

Щитень належить до підвиду ракоподібних і водиться фактично по всій території землі. Насправді науці дуже мало відомо про цих істот, окрім того, що вони існують уже приблизно 220 000 000 — 250 000 000 років і за цей час фактично не еволюціонували.

Попри дивний та дещо загрозливий вигляд, щитні не є небезпечними для людей, тому здолбунівчани можуть бути спокійними — вони не переносять хвороб та не є отруйними.Ми зв'язалися з Надією Кузічкіною, яка власне і знайшла цей сюрприз, і в розмові вона підтвердила, що покупка була здійснена у магазині Здолбунова, назву якого вона не хотіла би називати, щоб не псувати репутацію закладу.

Нині залишається тільки здогадуватись, як щитень потрапив до солоної тюльки, адже живуть доісторичні істоти у прісноводних калюжах, обмілілих ріках та забруднених водоймах...

П.С: Щитні регулярно лякають людей по всьому світі, оскільки мало людей знають про їх існування. Зокрема, в 2007 році щитня виявили у кільці в томаті в місті Єкатеринбург (Росія), а рік тому у Донецькій області рибаки виловили 20-сантиметрового щитня, який наробив переполоху на центральних каналах України.
Коментарі: