подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
25.03.2013, 11:00

Рівняни можуть допомогти лелекам вижити у суворих зимових умовах [Фото+Відео]

Незважаючи на таку затяжну зиму цього року, все ж більшість перелітних птахів уже повернулися додому. В інтернеті вже є чимало інформації, що розгублених птахів бачили на Прикарпатті, Львівщині, Волині. Звертаємось до рівнян, можливо, і вони десь бачили лелек, які повернулись, допоможіть їм вижити!
Лучанка Валентина Пилипчук непокоїться долею лелек, які надто рано прилетіли з вирію.

Як розповіла жінка, 20 березня вона була в селі Брани Горохівського району, пише volynpost.com.

Там вона побачила зграю лелек. Більше 30 особин сиділи в снігу на березі.

«Мені стало дуже шкода тих птахів. Я думаю, що їм треба допомогти. Бо вони так невчасно прилетіли на свою рідну землю. Треба знайти якісь шляхи, щоб допомогти пережити їм ці нелегкі часи», – звертається вона до небайдужих.

«Можна звернутися, може, в школу. Може, через сільську раду допомогти з їжею, сіно їм туди принести», – міркує вона.

І це – не поодинокий випадок нинішньої весни.Лелек, які прилетіли у ліс неподалік села Мишковичі на Тернопіллі взялися рятувати місцеві захисники тварин із організації “Ноїв ковчег”. Про це їм розповіли тернополяни, які кілька днів тому помітили, що на поле, неподалік автомобільної траси прилетіли кількадесят бузьків.

Відео: Здолбунівські лебеді у льодяному полоні

На Рівненщині, у Здолбунові, повернулись лебеді, що гніздяться на місцевих водоймах, інформує zdolbuniv.com. Благородні птахи знайшли сховок на якихось водоймах Здолбунівщини і тільки кілька днів тому вони повернулись до себе додому – на озера та канали водного господарства нашого міста. Повернулося 18 лебедів, але пізньою осінню їх було близько 25… Очевидно, різниця у кількості виникла тому, що не всім птахам вдалось пережити цю зиму.Рівняни можуть допомогти птахам, які так невчасно повернулися додому, вижити у сувору негоду. Лелеки зазвичай харчуються рибою і земноводними. Годувати їх слід до того часу, поки не зійде сніг. В іншому випадку — як повідомляють орнітологи, частина птахів може загинути.
Коментарі: