Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
25.04.2013, 15:24

Що може статись із дитиною, якщо залишити її саму вдома

Лише протягом однієї доби рятувальники двічі надавали допомогу, відкриваючи вхідні двері квартир, де знаходилися малолітні діти.
24 квітня о 16:38 в оперативно-диспетчерську службу Головного управління ДСНС у Рівненській області за номером "101" надійшло повідомлення, що в Рівному на вулиці Костромській у квартирі на першому поверсі випадково замкнулася трирічна дитина.

Як повідомили з головного управління ДСНС України у Рівненській області, вже за мить рятувальники були на місті пригоди. Відчинивши вікно, працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій потрапили до оселі. Заспокоївши дівчинку, рятувальники передали її рідним.

Цього ж дня в аналогічній ситуації опинився 3-річний хлопчик, що проживає на п’ятому поверсі в багатоповерхівці на вулиці Макарова. Рятувальники за допомогою автодрабини проникли через вікно у квартиру та відкрили вхідні двері батькам.

Нагадаємо, 20 квітня у Рівному дворічна дитина випадково замкнулася у квартирі. Мама залишила дитину саму у квартирі, в якій на плиті готувалась їжа. За допомогою висувної драбини бійці Держслужби з НС через балкон проникли у квартиру та оперативно відкрили броньовані двері. На щастя, з дитиною все було гаразд.

Зважаючи на те, що останнім часом такі випадки трапляються досить часто, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області звертається до батьків. Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Адже, щоб сталося непоправне, достатньо кількох хвилин. Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!
Коментарі: