Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
05.07.2013, 19:20

У Рівному молодь розмалювала дитсадок [+Фото]

Ще два дні тому - похмурі та однотонні стіни, а тепер - яскраві фарби й захоплюючі сюжети. Так закінчився другий сезон акції “Подаруй яскраве життя дітям” у рівненському дитячому садочку №6 “Чебурашка”. Подивіться, яким зробили дитсадок молоді рівняни!
Подібна акція у Рівному відбувається вже вдруге, перша пройшла у травні. Тоді волонтери розмальовували стіни рівненської дитячої поліклініки №2. За проханням однієї з мам, дитина якої відвідує дитсадок №6, вирішили розмалювати й стіни садочку.

Більше тридцяти волонтерів перетворювали сумні стіни на кольорові композиції. З кожним рухом олівця з'являлися все нові та нові картини. А за допомогою пензлів та яскравих фарб оживали веселі дитячі сюжети.

“Я зобразила дівчинку, яка несе у руках повітряні кульки у формі сердечок. Думаю ця картинка сподобається діткам, які вже скоро завітають оновленого приміщення”, - розповідає волонтер Яна.

Організатори сподіваються, що їхня робота не залишить байдужим жодного маленького вихованця садочку, а батьки та керівництво теж будуть радіти преображенню закладу.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Які ще місця у Рівному ставатимуть яскравішими - дізнаємось згодом! А поки що - дивимось, якими стали стіни дитсадка в останній день акції!

У Рівному молодь розмальовує дитячий садок

Рівненська дитяча поліклініка №2 стала "яскравішою"БІЛЬШЕ ФОТО
Коментарі: