подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
16.07.2013, 16:00

Стрижка "гарячим лезом" — модно, стильно та лікувально [+ІНТЕРВ'Ю]

Кожна жінка прагне бути найкращою та ідеальною: вбрання, зачіска, макіяж, манікюр. Усі ці нюанси відіграють важливу роль у створенні образу. Окрему увагу слід приділити волоссю.
Зараз у салонах краси пропонують безліч процедур для відновлення та лікування, адже волосся – візитна картка жінки. Великої популярності серед модниць набула стрижка «гарячим лезом». Детальніше про цю послугу розповідає керівник салону краси “Арт-Леді” Людмила Теслюк.

Людмила Теслюк
Людмила Теслюк


– Людмило, багатьох цікавить, коли нашому волоссю потрібно приділяти особливу увагу та догляд?

– Жінка знаходиться у центрі уваги щодня, відповідно і наше волосся має бути у хорошому стані постійно – не залежно від пори року. Але саме зараз, влітку, наше волосся потребує найбільшого догляду, тому що піддається впливу сонячного випромінювання і дуже пошкоджується. Щоб такого не сталося, салон краси “Арт-Леді” пропонує стрижку «гарячим лезом».

– Розкажіть, будь ласка, що це за стрижка «гарячим лезом» і які її переваги від звичайної?

– Стрижка «гарячим лезом» – це оздоровча процедура, що дозволяє зміцнити волосся і зробити його стійким до шкідливих впливів навколишнього середовища. При роботі «гарячим лезом» кінчик волосини запаюється, що дозволяє зберегти усередині неї природну вологість і життєво важливі протеїни.– Людмило, а яка технологія такої стрижки?
– Ця стрижка проводиться кваліфікованим майстром, який має відповідний досвід роботи. Майстер визначає тип та стан волосся клієнта на спеціальному приладі. Після цього приступає до самої стрижки. Волосся ділиться на пасма та скручується в джгутики, після чого обробляється гарячим лезом. Стрижка триває від 20 до 40 хвилин залежно від стану волосся. Процедура завершується нанесенням спеціального спрею для догляду за волоссям.

– Цікаво, яка періодичність повторювання стрижки «гарячим лезом»?
– Тут також усе залежить від стану волосся клієнта. Стрижка може проводитися з періодичністю раз на місяць-півтора.

– Після проходження усіх процедур можливе повне оздоровлення волосся?
– Звичайно, волосся після першої стрижки повністю не оздоровлюється, для цього потрібно 2-3 процедури, але вже після першого разу помітний значний результат.

– Чи бувають винятки, кому не можна робити стрижку «гарячим лезом»?
– Протипоказань стрижки «гарячим лезом», можна сказати, не існує, адже ця процедура підходить для кожної з нас.

– Наостанок цікаво дізнатися, чи кожен може дозволити собі цю процедуру відповідно до цінової категорії?
– Звичайно, процедура коштує недешево, але салон краси “Арт-Леді” пропонує цю стрижку за помірними цінами. Залежно від довжини волосся – від 50 до 100 гривень.

Отже, стрижка «гарячим лезом» – це чудовий спосіб зробити волосся здоровим, доглянутим та сяючим, а Ваш образ – неповторним!

Окрім того, Салон краси “Арт-Леді” пропонує:
Перукарські послуги
Вечірні, весільні зачіски
Манікюр, педикюр
Масаж, солярій
Воскова епіляція
Нарощення вій

Будь завжди в ритмі краси та стилю!

Більше інформації за адресою:
м. Рівне, вул. Волинської Дивізії, 1
тел. 095 827 36 39
Коментарі:Бесплатка