Ми у Facebook
10.09.2013, 13:04

Велопробіг "На швидкості життя" проїде Рівним [ОНОВЛЕНО]

"На швидкості життя" — це проект, в рамках якого організатори проведуть Всеукраїнський некомерційний велопробіг, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Велолюбителі з Рівного можуть приєднатися до акції.
Мета проекту «На швидкості життя» — привернути увагу широкої української громадськості до проблеми недостатньої фізичної активності та гіподинамії.

Велопробіг відбудеться 12 - 15 вересня у містах Львів, Рівне, Житомир та Київ.

Про це OGO.ua повідомляють його організатори.

Програма заходу Всеукраїнського велопробігу "На швидкості життя" у м. Рівне 13 вересня

17:00 - Прес-конференція біля Гідпропарку (з боку вул.Здолбунівської), презентація «Маршруту здоров'я»

Спікери:
· Єгор Дементьев, український велогонщик, дворазовий чемпіон літніх Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні.

· Денис Гарцилов, директор Корпорації «Артеріум»

· Сергій Анатолійович Шевчук, керівник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської влади

18:00 – старт велопробігу

Із 12:00 до 20:00 біля Гідропарку буде представлена іронічна експозиція «Червона книга здорового життя», на якій покажемо зникаючі атрибути фізичної активності та здорового способу життя.

«На швидкості життя» — захід, організаторами якого є спортивні та громадські організації, а також велолюбителі з різних міст України. Велопробіг об’єднає всіх, хто не байдужий до свого здоров’я та прагне жити активно, на правильній швидкості життя. Проект «На швидкості життя» відбудеться за підтримки Корпорації «Артеріум», яка щорічно проводить заходи з метою популяризації активного способу життя та привертання уваги до здоров'я нації. Здати екзамен, отримати права життя на своїй швидкості та залучитися до велопробігу можна за адресою: velo.arterium.ua

Довідково:
Гіподинамія — ослаблення м'язової діяльності, зумовлене малорухомим способом життя. Поширеність гіподинамії зростає у зв'язку зі зростанням обсягів офісної роботи та зменшенням потреби у фізичних рухах. Сьогодні гіподинамію називають «Хворобою цивілізації». За підрахунками експертів, одна смерть із 10 в результаті інфаркту, судинних проблем, діабету або раку, сталася через гіподинамію. Фахівці ВОЗ впевнені, що проблема незабаром може прийняти масштаби пандемії. За даними Всесвітньої Організації Здоров'я недостатня фізична активність є 4-м глобальним чинником смертності в світі. У всесвітньому рейтингу здоров'я, що був складений в 2012 році агентством Bloomberg, ВООЗ, ООН за підтримки Всесвітнього банку, Україна посіла лише 99-те місце серед 145 країн, які досліджувались.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ