Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
18.10.2013, 14:25

Польський гурт "Volosi" – знову у Рівному! [Анонс]

Початок "Джазової Осені 2013" відзначився не лише чудовим концертом Квартету Богдана Кравчука, а й чутками, що вони повертаються... Вони — це струнний квінтет "Volosi", неймовірно емоційні та чуттєві польські віртуози, що вже встигли полонити серця рівнян.
Гурт "Volosi" з’явився на європейській world music сцені після тріумфального виступу на фестивалі Польського Радіо "Нова традиція" у 2010 році. Несподіване поєднання класичних стандартів і фольклорних мотивів, що так вразило публіку та критиків, невипадкове.

У Рівному грали джаз просто на вулиці

Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.У холодну осінь рівнян зігріє феєричний джаз

"Volosi" грають надзвичайно емоційно, захоплюючись та захоплюючи потоками балканських, трансільванських і карпатських мотивів, переплетених із класичними мелодіями європейських композиторів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з вишуканістю.Art Jazz Cooperation у Рівному: суміш мистецтв та народів

Сьогодні кількість шанувальників гурту невпинно зростає, і не лише у Польщі, а й у Грузії, Данії, Німеччині, Великобританії. В Україні гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю "АртПоле 2012", підтвердивши свій успіх аншлаговими виступами у семи українських містах, включаючи Рівне.

Джазовий клуб "ДжЕм" запрошує на концерт гурту "Volosi" усіх, хто цінує джаз, класику та якісну музику.Розпочнеться концерт 18 жовтня о 19:00 у Залі Камерної та Органної Музики (м. Рівне, вул. Соборна, 137). Вартість квитків становить 60 грн.

За детальною інформацією звертайтеся за тел. 43-29-73, (067)363-34-18

Генеральний спонсор "Джазової осені 2013" - торгова марка "Бучач". Бучач – славімо Галіцію!

Коментарі: