Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
22.12.2013, 18:30

Депутат від Рівного став одним із лідерів Народного об'єднання "Майдан" [Фото+Відео]

Народний депутат України Олег Осуховський (ВО "Свобода"), обраний до Верховної Ради у Рівному, став членом Ради Народного об'єднання "Майдан", про створення якого оголосили на мітингу 22 грудня на столичному Євромайдані. Одним із лідерів "Майдану" також став уродженець Рівного Юрій Луценко.
Як повідомляє "Українська правда", Народне віче на Євромайдані у Києві ухвалило 22 грудня резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об'єднання "Майдан". На голосування текст резолюції поставив Олександр Турчинов, виступаючи зі сцени.

До складу Ради народного об'єднання "Майдан" увійшли Тарас Бойків, Олексій Гарань, Василь Гацько, Ігор Жданов, Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Сергій Квіт, В’ячеслав Кириленко, Ігор Коліушко, Віталій Кличко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Руслана Лижичко, Ігор Луценко, Юрій Луценко, Марія Матіос, Андрій Мохник, Валерій Пацкан, Олег Осуховський, Андрій Парубій, Сашко Положинський, Петро Порошенко, Віталій Портников, Сергій Рахманін, Єгор Соболєв, Сергій Соболєв, Олександр Сушко, Вікторія Сюмар, Борис Тарасюк, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Олег Тягнибок, Валерій Чалий, Віктор Чумак, Тетяна Чорновіл, Зорян Шкіряк, Єлизавета Щепетильникова, Арсеній Яценюк.

Співголовами ради новоствореного "Майдану" стали Сергій Квіт, Руслана Лижичко, Віталій Кличко, Юрій Луценко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

Відео "5 каналу"Список ради "Майдану" відкритий і буде збільшуватись, уточнив Олександр Турчинов. Наше завдання - до "Майдану" має вступити більшість українців, і це реально. Тоді ми сформуємо нову Україну і нову українську владу", - додав він.

"Ми були, є і надалі готові до тривалої боротьби, до того, що Майдан стоятиме і боротиметься рівно доти, доки Янукович не почує голос мільйонів. Майдан – це постійно діючий осередок спротиву. …Це і є наша вільна Україна, територія, яка вже непідвладна Януковичу", - зазначено у резолюції Майдану. "Вся Україна має стати єдиним майданом, що очистить від Януковича нашу країну. З цією метою та з метою подальшої координації нашої діяльності, її поглиблення та розширення ми, учасники Народного віча, вирішили заснувати Народне об’єднання "Майдан", до складу якого можуть вступати політичні партії, громадські організації та громадяни", - йдеться у документі.

Серед 200 найвпливовіших українців - троє уродженців Рівненщини

У свою чергу, виступаючи на Віче, лідер руху "Третя Українська Республіка" Юрій Луценко заявив, що до новоствореного "Майдану" мають записатися "мільйони тих, хто був, є і ще буде на Майдані".

Довідка
Олегу Осуховському 35 років. Народився на Львівщині. Окрім політичної діяльності, відомий успіхами у спорті - в 2004-2005 рр. був чемпіоном Англії з футболу. Був депутатом Рівненської обласної ради, головою ГО "Люстрація". З 2011 року очолює Рівненськму обласну організацію ВО "Свобода". У 2012 році обраний народним депутатом України в мажоритарному окрузі у м.Рівне. Олег Осуховський у Верховній Раді очолює підкомітет з питань міжнародного співробітництва у сфері боротьби з організованою злочинністю і тероризмом та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.


Олег Осуховський у проекті "ОГО" "ТОП-20: найвпливовіші люди Рівненщини"
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net