Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
25.02.2014, 16:14

Рівненські військові можуть повернути собі будинок, що планується під службове житло [+Фото]

Завтра, 26 лютого, о 15:00 у Господарському суді Рівненської області розглядатиметься справа щодо будівлі колишнього гарнізонного дитячого садочка у Рівному по вулиці Шевченка, 67А, на частину власності якого претендує «Європейський університет».
Про це повідомив прес-офіцер Міноборони у Рівненській області Олександр ГАЙН.- Ця споруда планується під переобладнання на понад 20 квартир службового житла для сімей військовослужбовців, але навчальний заклад протягом часу експлуатації проводив ремонтно-будівельні роботи, через витрати на які тепер претендує на частку в ласій
будівлі у самому центрі Рівного, - каже представник Міноборони в суді, юрист квартирно-експлуатаційного відділу м.Рівного Олександр Коробенюк. – Ці роботи, на наше переконання, проводилися без попереднього отримання дозволів та погодження з нами. Тому, виконано судову технічно-будівельну експертизу, яка дозволить поставити крапку в цій справі. За найкращих обставин, вже завтра можна очікувати рішення суду.

У Рівному військові здадуть кров для постраждалих на Майдані

Варто зазначити, що будівля вже має ознаки чотириповерхового житлового будинку, у ступені високої готовності до переобладнання під житло.

Нагадаємо, у цьому військовому містечку з 2000 по 2012 рік функціонувало рівненське відділення навчального закладу «Європейський університет». З 1 січня 2012 року у зв’язку із
закінченням терміну дії оренди та неналежним виконанням договірних зобов’язань військові розірвали договір. З того часу триває судова тяганина, яка цього разу, на думку військових, вже завтра може закінчитися позитивно.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net