Ми у Facebook
28.02.2014, 17:02

Рівне: "Правий сектор" відновив рух транспорту вулицею Симона Петлюри

Годину тому бійці рівненського "Правого сектору" перекрили рух вулицею Симона Петлюри. Як пояснили активісти, вони готові дати відбій тим, хто намагатиметься затримати Олександра Музичка (Сашка Білого).
Нагадаємо, що активісти пояснили перекриття вулиці тим, що у Народному домі тривала термінова нарада керівників місцевого "Правого сектору" й задля забезпечення безпеки автомобільний рух вулицею обмежили.

Представник "Правого сектору" голова Рівненської обласної організації УНА Ярослав Гранітний пояснював, що обмеження руху мало тривати доти, доки міністр МВС Арсен Аваков не вибачиться за свої слова на різкі дії Олександра Музичка.

Арсен Аваков про "розборки" Музичка: "Це 100% скотство"





РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

31.07, 19:42 Мешканка Рівного стала жертвою шахраїв за заплатила чималі кошти за неіснуючий Telegram-бот

31.07, 19:06 Рівне сьогодні зустрічатиме екіпаж місії «На щиті» двома супроводами

31.07, 18:40 Мовчазна акція "Світло пам’яті" відбудеться у Рівному 1 серпня

31.07, 18:11 Відкритий банкінг, штрафи для бізнесу, "Резерв+", "Доступні ліки": огляд змін для українців у серпні 2025 року

31.07, 17:37 В Україні запустять мультирахункову Дія.Картку для державних виплат

31.07, 16:58 Новий Пункт обслуговування платників податків відкрився у Рівненському ЦНАПі

31.07, 16:28 Виїзд військовослужбовців за кордон: що потрібно знати — особистий досвід рівнянина

31.07, 16:16 У Рівному відкриють Дошку Пам'яті Герою Володимиру Шевченку

31.07, 15:55 Керівника парку "Пуща Радзівіла" на Рівненщині ДБР оголосило підозру за мільйонні збитки від незаконних рубок

31.07, 15:26 Через зростання народжуваності "поспішайок" на Рівненщині перинатальний центр розширює підтримку