Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
12.03.2014, 08:05

Рівненщина: пенсіонерка перевернула на себе газову плиту

83-річна жінка у важкому стані потрапила в опіковий центр.
11 березня в опіковий центр Рівненської обласної клінічної лікарні госпіталізували жительку с.Русивель Гощанського району, 1930 р.н., пенсіонерку. Діагноз, який поставили жінці лікарі: опіки тулуба, верхніх кінцівок, 30% тіла, ампутація кисті правої верхньої кінцівки, опіковий шок, кома, стан важкий.

Рівненщина: пенсіонерки отруїлись чадним газом

Як з'ясувалось, потерпіла отримала опіки за місцем проживання. Втративши свідомість, вона перевернула на себе газову плиту, на якій горів газ, повідомляє прес-служба Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

Рівненська область: чоловік помер від отруєння чадним газом

Зазначимо, за останні дні це не перший випадок, коли жителі Рівненщини отримують опіки у побуті. Так, 7 березня, у травматологічне відділення Здолбунівської центральної районної лікарні госпіталізували жителя с.Здовбиця, Здолбунівського району, 1963 р.н., який працює кранівником на ПАТ "Волинь - Цемент". Чоловікові поставили діагноз: термічний опік полум'ям обох кистей рук і обличчя ІІІб ступеня, стан середньої важкості. Потерпілий отримав опіки під час смаління кабана паяльною лампою.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net