Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
19.03.2014, 18:09

У Рівному дітям загиблих Героїв Небесної Сотні дали квартири

Допомогти дітям загиблих Героїв Майдану вирішили у Рівненській обласній державній адміністрації. Керівники області за підтримки рівненського мецената-забудовника Романа Куриса виділили квартири дітям загиблих у Києві рівнян.
За словами керівництва Рівненської ОДА, діти загиблих героїв повинні мати власне житло, тому вирішили допомогти.

- Ми хочемо, щоб кожна дитина, яка залишилася без батька, відчувала себе захищеною у мабутньому, щоб вона була забезпечена житлом, - сказав голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок. - За допомогою народного депутата Олега Осуховського ми відшукали людину, яка готова надати квартири дітям загиблих.

Меценатом, який надав житло, став підприємець, директор будівельної фірми "НБК буд плюс" Роман Курис.

За його словами, його фірма виділить дві однокімнатні квартири дітям Георгія Арутюняна та Валерія Опанасюка у будинку на вулиці Чорновола. Наразі будівництво ще не завершене. Закінчити його планюють наприкінці року.

За словами народного депутата Олега Осуховського, така ініціатива - лише початок.

У Рівному поховали героїв Майдану

- Будемо шукати можливості надати окреме житло усім дітям загиблих, - зазначив народний депутат Олег Осуховський. - Сподіваюся, що відгукнуться меценати, готові так само допомогти іншим дітям. Хочу, щоб такий приклад наслідували й у інших областях.

За словами голови РОДА Сергія Рибачка, також шукають можливість знайти ще чотири квартири, зокрема й для сім’ї Олександра Храпаченка.

Нагадаємо, що у Києві під час подій Євромайдану від куль снайперів загинули троє рівнян - Олександр Храпаченко, Валерій Опанасюк та Георгій Арутюнян.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net