Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
02.04.2014, 16:13

Ідеальний план на день для бізнесмена [НОВЕ У БЛОГАХ]

Необхідно навчитися вбудовувати запасні блоки часу у свій план. Для чого це взагалі треба? Припустимо, ви все вдало спланували і усе йде згідно з вашим планом. Але тут раптом лунає важливий телефонний дзвінок, який ви просто не можете проігнорувати. В цьому випадку ваші плани найімовірніше полетять прахом.
Щоб усього цього не сталося, треба знайти на цей телефонний дзвінок додатковий час. Для цього необхідно вбудовувати у свій план додаткові блоки. Тобто, щоб у вас завжди в запасі був неврахований час. І ви змогли його витратити на непередбачені справи, без збитку і збою по відношенню до вашого загального плану.

По цьому, в складеному вами плані, знайдіть ті місця, на яких може вийти якийсь збій. І вбудуйте туди додатковий час. Звичайно, ваш план вийде не таким вже і маленьким. Вірніше навіть великим. Але чим більше і точніше ваш план, тим легше вам слідувати йому.

Промислову плантацію дерева гінкго посадили на Рівненщині

Припустимо. Ви слідуєте згідно з планом з 9: 00 до 13: 00. Далі, як би то не було, у вас вже має бути вбудований блок додаткового часу. Обов`язково, щось піде не так. Щоб усе виправити і не йти від плану, вам знадобиться цей резерв. Нічого не сталося з ряду геть, що ж, тим краще для вас. Можете згаяти цей час на щось ще. Можна на своє якесь задоволення.

Але, як правило, несподіванки виникають завжди, тому..

ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ
Коментарі: