подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
06.05.2014, 11:08

Чи платитимуть рівнянам за спійманих диверсантів?

Ілюстративне фото inforesist.org

Таке запитання зацікавило журналістів під час вже традиційної прес-конференції голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка.
Відомо, що креативна ініціатива Ігоря Коломойського виплачувати по 10 000 доларів за спійманих «зелених чоловічків» активно підхоплена і в інших областях України. Сьогодні до «полювання за головами» приєднався луганський депутат Сергій Шахов. А заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов запропонував грошову винагороду жителям Донецької області, які здадуть зброю або викриють "зелених чоловічків".

Чи затримували на Рівненщині диверсійні групи?

Журналісти вирішили поцікавитися у голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка про те, чи на Рівненщині будуть переймати таку практику.

- Деякі голови адміністрацій мають набагато більші статки, ніж я. Відомо, що ці фінансові допомоги вони виплачують з приватних джерел. У нас таких грошей немає, тому і не буде таких винагород, - пояснив Сергій Рибачок. - Ми ведемо інформаційну роботу з жителями північних районів області. Повідомляємо як діяти, якщо бачили підозрілих людей, куди звертатися і як ідентифікувати. А усі випадки незаконного переходу кордону в штатному режимі відпрацьовує прикордонна служба області.
Коментарі:
Бесплатка


Останні новини