Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
20.05.2014, 11:36

Підтримка сепаратистів серед населення падає, але напруга залишається

Про події на сході України за 19 травня пише у Фейсбуці керівник «ІС», військовий аналітик Дмитро Тимчук.

З поганого:


1. Чим далі, тим менше терористи на Донбасі обтяжені морально-етичними нормами. вчора, 19 травня, вранці позиції української армії під Слов’янськом були обстріляні з мінометів, встановлених на території дитячого садка. Використання жінок і старих в якості живого щита для терористів вже не в новинку. Вогневі позиції в квартирах багатоповерхівок теж.

2. Відведення російських військ від кордону, як про те повідомили російські ЗМІ з посиланням на Кремль, українські військові не бачать. Ті повідомили, що «навчання в Бєлгородської, Брянської та Ростовській областях Росії завершені» і солдатушкі Путіна повернуться по місцях постійної дислокації.


Як відрізнити різні типи бронетехніки? [ІНФОГРАФІКА]


3. В СБУ надійшло 5 повідомлень про можливі замахи на кандидатів у Президенти України. Про це повідомив заступник глави СБУ В.Ягун.

Насправді інформація, отримана СБУ, зовсім не означає стовідсоткове замах. Але загальну тенденцію це заява відображає: терористи можуть піти на будь-які заходи, щоб тільки зірвати вибори.


Ахметов назвав дії терористів ДНР геноцидом Донбасу


З хорошого:

1. Губернатор Донецької області С. Тарута сьогодні констатував: в області різко знизилася підтримка сепаратистів. Вчора в Донецьку на їхню акцію вийшло лише 500 чол. Фіксують зменшення підтримки терористів і в Луганській області.

Звичайні мешканці Донбасу – навіть заражені путінської пропагандою про «фашистську владу в Києві» – просто втомилися. Їм, як і всім нормальним людям, хочеться миру і стабільності.

2. вчора, 19 травня, до блок-посту в районі м. Амвросіївка Донецької області на держкордоні з Росією, на 10 автомобілях прибули більше 50 терористів. Почався бій. Підсумок: з українських військових ніхто не постраждав, з терористів 1 убитий, 7 поранено, один захоплений у полон.

3. На Дніпропетровщині сформовано 4 батальйони добровольців у складі Міноборони і МВС. Сили самооборони області забезпечують службу 4000 чоловік на блок-постах. По всій Україні створюються такі батальйони у складі армії та МВС.

Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net