подати
оголошення


01.06.2014, 12:28

Сьогодні - 9 днів з дня смерті рівненських військових, які загинули під Волновахою [+Відео]

Трьох жителів Рівненщини, які загинули у бою під Волновахою в ніч на 22 травня, у вівторок 27 травня проводжали в останню путь.
У тому бою на Донеччині полягло 17 військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади. Серед них і троє жителів нашої області - Віталій Маринич та Леонід Озеранчук з Рокитнівщини та Андрій Нечипорук з Рівненського району, якого поховали на Радивилівщині.

Кілька тисяч лучан попрощалися з військовими, загиблими на Донеччині [+Відео]

Попрощатися з Андрієм Нечипоруком прийшло півсела Рідків Радивилівського району. Куля потрапила прямісінько в серце 34 мобілізованого. Рідні та близькі запам’ятають його ввічливим і привітним, який будь-кому підставить плече. Після себе залишив сиротами четверо діток. У селі Бронники, де жив, недобудований будинок. Навіть такі обставини не зупинили Андрія, який записався добровольцем.

Список військових, які загинули під Волновахою

- Він сам прийшов у військовий комісаріат, про це розповідають рідні. Двічі ми його не брали, бо мав 4 дітей, а це серйозна причина, - розповідає Володимир Яцентюк, заступник командира з виховної роботи ОК "Північ". - На третій раз він вмовив, бо не відчував себе інакше, як захисник Вітчизни.

Ще двох загиблих у Донецькій області солдат Віталія Маринича та Леоніда Озеранчука похоровали на Рокитнівщині. Кожній їхній родині Міноборони обіцяє виплатити по 609 тисяч гривень. Ще 100 тисяч мають виділити депутати облради.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів