подати
оголошення



28.09.2014, 12:04

На Рівненщині дворічна дівчинка отруїлася медикаментами [+ПОРАДИ]

Однією з небезпек, яка може стати причиною нещасних випадків у
побуті, є домашня аптечка. Особливо, коли вона потрапляє до рук дітей, які так люблять все «пробувати на зуб». Так, на Рівненщині дворічна дівчинка отруїлася медикаментами.
- 22 вересня в стані середньої важкості з діагнозом медикаментозне отруєння в реанімаційне відділення Гощанської ЦРЛ госпіталізовано дворічну жительку с. Дорогобуж цього ж району, - повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Рівненській області.

На Рівненщині повісився 24-річний хлопець і замерзла 65-річна бабуся

ЗАПОБІГАННЯ ОТРУЄННЯ ДІТЕЙ МЕДПРЕПАРАТАМИ

Через недогляд батьків «безневинні» препарати, які зберігають вдома
практично всі, можуть стати причиною тяжкого отруєння дитини.
У переважній більшості випадків отруєння медикаментами трапляються
по вині дорослих, які залишають ліки у легко доступних для дітей місцях. Про те, що дитина з’їла таблетки, батьки, як правило, дізнаються не відразу, а коли ліки всмоктуються в кров і з’являються симптоми отруєння.

- Симптомами отруєння дитини ліками, крім блювоти або проносу,
можуть бути як раптова млявість та сонливість малюка, так і навпаки - різке збудження, напруженість. Можуть бути розширені зіниці, горіти щоки, рясне потовиділення. Обов’язково потрібно звернути увагу на дихання - дитина може часто та поверхнево дихати або навпаки - дихання стає рідкісним і глибоким, - пише www.kremen.gov.ua.

При перших же підозрах отруєння медикаментами, потрібно викликати швидку медичну допомогу і слідувати вказівкам лікаря.

Коментарі:




Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів