«Ранкова кава»: гість — в.о. гендиректора «Дніпрообленерго» рівнянин Вадим Кухтій [+Відео]
– Після зміни власників Рівнеобленерго, я поїхав працювати до Севастополя і, можливо, працював би там до цього моменту, якби не події в Криму. Змінити роботу довелося через факти, які не залежали від мене. Після окупації Криму було чимало пропозицій щодо працевлаштування, але Дніпропетровськобленерго є найбільшим енергопостачальним підприємством не тільки в Україні, а і в Європі, й безумовно, що це цікавий досвід та великі можливості для самореалізації.
– Але все ж таки, довго вагалися, щоб піти працювати на Дніпрообленерго?
– Насправді ні, недовго, бо попрацювати в такій компанії, тим паче керівником — це цікаво та почесно.
«Ранкова кава»: гість — директор ТРК «Рівне 1» Віктор Данилов [+Відео]
– І як зараз живете, так би мовити, на два міста?
– Фактично вихідні намагаюся проводити в Рівному, бо тут залишилася моя родина і хочеться проводити час з нею. А решту тижня працюю у Дніпропетровську.
«Ранкова кава»: секрети рівненського пива [Фото+Відео]
– Я знаю, що ви першим серед рівнян свого часу закінчили Києво-Могилянську бізнес-школу? Як виникла ідея пройти навчання і чому саме там?
– Спочатку ми з Києво-Могилянською бізнес-школою співпрацювали як компанії — у проведенні коротких курсів. Одразу ж запам'яталося те, що цей заклад використовує у своїй діяльності нестандартні підходи. Приємно вразило те, що це беззаперечно чесний заклад, який вимагає знань, але і дає їх. Києво-Могилянська бізнес-школа намагається не тільки давати сухі академічні знання, а й допомагати формувати світогляд. Цікаві речі, що відрізняють цей заклад від інших, – це те, що в рамках навчання можна поїхати до Індії та інших країн, що динамічно розвиваються. Насправді мені радісно, що я перший випускник, але водночас мені шкода, що не так багато рівнян бажають проходити подібні навчання.
– А кого з рівнян, випускників Києво-Могилянської бізнес-школи, ви знаєте? Їх є багато?
– Насправді небагато. Можливо, є ті, кого не знаю, але відсоток рівнян, які навчаються на магістерських програмах, у будь-якому разі не такий великий. Водночас є чимало локальних програм, на яких навчаються багато рівнян. Але все ж хотілося б, щоб на заняттях Києво-Могилянської бізнес-школи частіше були приводи згадувати про Рівне — не просто як про місто, а в контексті нашого людського потенціалу.
У нинішній ситуації чимало бізнесменів зі східних областей шукають міста, куди б перенести свій бізнес. А разом із цими людьми ідуть інвестиції, створюються робочі місця, відбувається розвиток. Хочеться, щоб наше місто скористалось тими можливостями, які відкриваються і за нинішніх вкрай складних умов.
«Ранкова кава»: спеціальний ювілейний випуск, ведуча і гостя — Ольга Данилюк [+Відео]
– Ви говорили, що відмінність Києво-Могилянської бізнес-школи – у використанні інноваційних методів навчання. Розкажіть про них детальніше.
– В основі філософії школи лежить підхід до розуміння матеріалу на так званій “кейсовій основі”, тобто на глибокому аналізі конкретних ситуацій. Цей підхід є корисним, бо всюди у світі вже зрозуміли, що академічні знання самі по собі є певною мірою законсервованими, їх треба ще вміти застосовувати. А коли ти розбираєш життєві ситуації, ти набуваєш досвіду. Нехай це не твій власний досвід, але маєш можливість вчитися на чужих помилках, щоб в майбутньому уникнути своїх. Це принципово інший підхід – дізнатися не тільки основи бізнесу, а і знати його філософію і самому розвиватися.
Секрети приготування смачних суші – у програмі «Ранкова кава» [Фото+Відео]
– Як ви на практиці застосовуєте отримані під час навчання знання?
– Використовую їх безумовно. Нині приймаю рішення через призму свого розуміння, яке сформувалося саме під час навчання.
– Днями, з 10 по 14 вересня, Києво-Могилянська бізнес-школа завітала до Рівного з навчальною програмою “Розвиток регіону через розвиток бізнесу”. Розкажіть про цей проект докладніше.
– Спілкуючись із знайомими та друзями у Рівному, щоразу переконуюся, що у нашому місті є багато соціально активних людей та груп, які прагнуть змінювати ситуацію, але не знають, з чого почати. Інколи для початку змін та реалізації себе не вистачає поштовху, координації дій, глибшого розуміння ситуації. А це саме ті ключові речі, яких і навчають у бізнес-школі. Зрозуміло, що поїхати до Києва і навчатися там не всі мають матеріальну і часову можливість. Так виникла ідея розпочати співпрацю з Києво-Могилянською бізнес-школою. Але не просто привезти до Рівного її викладачів, а реалізувати цікавіший формат співпраці. Річ у тім, що, перебуваючи в своєму місті, ми багато чого в ньому не помічаємо, тож виникла ідея привезти слухачів КМБШ до Рівного, щоб вони сформували свою думку про місто. Так виник проект, коли два десятки успішних керівників бізнесу, слухачі бізнес-школи та рівняни працюють разом, щоб зрозуміти для себе особливості міста, чим ми відрізняємося від інших, що нам потрібно розвивати. Учасники від Рівного — це 10 представників різних сфер — від власників бізнесу до громадських активістів, тобто команда достатньо різнопланова, щоб результати спільних напрацювань могли згодом використовуватись за різними напрямами.
«Ранкова кава» зібрала разом відомих рівнян і підтримала армію [Фото+Відео]
– Зйомки нашої програми відбуваються напередодні парламентських виборів, тому я не можу не запитати: чи не побачимо ми вас у списках кандидатів у нардепи від Рівненщини?
– Чесно, це питання стали часто задавати. Скажу прямо: не збираюся. Це моє чітке та акцентоване: “Ні”. Ще не настав час, не хочеться загадувати наперед чи пророкувати долю.
«Ранкова кава»: засновник «Домової служби» Валерій Гусак – про якісні побутові послуги у Рівному [+Відео]
– А ще на завершення розмови – побажання нашим читачам та глядачам від Вадима Кухтія.
– Хотілося б усім побажати мирного неба, щоб закінчилися ті події, що відбуваються на сході, і ми перейшли до будівництва та розбудови нової держави Україна, про яку ми мріємо та приступили до цього процесу з бажанням та натхненням, яке було у нас у часи Майдану. Хотілося б, щоб наше місто розвивалося, щоб наші діти та онуки хотіли жити у ньому. Божих благословінь нам усім!
Партнер програми "Ранкова кава з Ольгою Данилюк" - "Дім Кави"!

"Дім Кави" - це спеціалізований магазин з продажу кави та кавового обладнання з дегустаційним залом.
Професійне приготування кавових напоїв (еспрессо, капучіно, латте-макіято, дитяче капучіно) задовільнить смак найвибагливіших кавових Гурманів
"Дім кави" - це 23 cорти ароматних купажів та елітних моносортів кави швейцарської компанії BLASER CAFE AG.
"Дім Кави" є офіційним імпортером і дилером продукції відомих "кавових" брендів: Saeco, Philips-Saeco, Gaggia, Spidem, DeLonghi, Schaerer, Blaser Star, Elektra і т.д.
Раді Вас зустріти за адресою: м.Рівне, проспект Миру, 13!

Дніпрообленерго, освіта, Києво-Могилянська Бізнес Школа, "Рівнеобленерго", "Ранкова кава", Вадим Кухтій
Рецепт ранкової піци, яка готується за 15 хвилин

Хочете розпочати день смачно та незвично? Спробуйте приготувати піцу на сніданок! Простий рецепт ранкової піци не забере багато часу, зате зарядить енергією на цілий день.
переглядів: 236
На Житомирщині після вибуху відновили рух міжнародною трасою

Увечері 2 липня в селі Березина, що неподалік Житомира, прогримів потужний вибух. За попередніми даними, вибух стався на території одного з промислових об’єктів, і спричинив масштабні руйнування.
переглядів: 246
3 липня: день ангела, історичні події та народні прикмети

Сьогодні, 3 липня, віряни вшановують святого мученика Якинта та священномученика Мефодія Патарського. Ці святі відомі своєю стійкістю у вірі та глибокою богословською мудрістю.
переглядів: 259
Спортивні журналісти Рівного назвали улюблених та недооцінених гравців “Вереса”

Рівненський клуб “Верес” називають одним з наймедійніших у сучасному футболі. Адже навіть у паузі знову і знову змушує про себе говорити. Іноді скандалами, іноді трансферами, а іноді...
переглядів: 499
Через півроку після загибелі: Рівне прощатиметься із загиблим на Харківщині Героєм Антоном Головатюком

Завтра, 3 липня, місто Рівне та вся громада віддадуть останню шану полеглому захиснику України, солдату Антону Головатюку.
переглядів: 486