26.10.2014, 09:31

Відбувся 5 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2014

На минулих вихідних, 18 та 19 жовтня, в Рівному відбувся 5 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2014 року. У турнірі взяли участь юні інтелектуальні спортсмени (2001 р.н. та молодші) з Дубенського, Корецького, Костопільського районів та міста Рівне.
Як повідомляють на сайті Рівненської обласної федерації шахів, переможцем змагання став вихованець центру інтелектуального розвитку «Сузір'я» м. Костопіль – Іванчук Сергій. 2 та 3 місця вибороли вихованці підліткового клубу «Меридіан» м. Рівне – Білан Віктор та Сьомак Володимир.

Призери нагороджені цінними подарунками. Вісімка кращих отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, ..., 8 місце - 1).

За підсумками 5-х етапів змагань, що проводяться Рівненською обласною федерацією шахів, лідирує Іванчук Сергій з 32 балами.
Далі йдуть: Сьомак Володимир – 30, Шинкарчук Богдан – 26, Білан Віктор – 24, Кальчук Віталій – 22 і т. д. Всього спромоглися здобути бали близько 20 юних спортсменів. В боротьбі за головний дитячий кубок учасникам зарахуються 4 кращі результати за підсумками 6-х окремих турнірів.

Заключний 6 етап дитячого Кубка області з шахів відбудеться 22-23 листопада у Рівному.