подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
03.01.2015, 09:30

Рівненщина: споживачів просять економити електроенергію

Рівненська ОДА та ПАТ «Рівнеобленерго» просять споживачів економити електричну енергію.
Рівненська обласна державна адміністрація та ПАТ «Рівнеобленерго» звертаються до державних органів, підприємств області, банківських та комерційних структур, представників малого та середнього бізнесу, компаній, від яких залежить освітлення вулиць, доріг, рекламних та інших енергозатратних об’єктів з проханням раціонального використання електроенергії та максимально обмежувати споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень.

Мова не йде про будь-яке освітлення, що працює задля безпеки населення, транспорту, виробництва. Але, в той час, коли на декілька годин райони області та міста Рівне залишаються без світла, окремі підприємства та структури продовжують використовувати потужні енергозатратні установки для зовнішнього та внутрішнього освітлення рекламного характеру, або просто неощадливо використовують електричну енергію. Це питання свідомості власників, і такі випадки визивають обурення та нерозуміння у мешканців області та підприємств, що зголосились на добровільне обмеження в споживанні.

Рівненська ОДА та ПАТ «Рівнеобленерго» дякують споживачам області за розумне та заощадливе використання електричної енергії, влада та енергетики сподіваються, що завдяки розумінню та економії електричної енергії, як населенням, так і юридичними споживачами в Рівненський області вдасться уникнути введення графіків відключень в Новорічні та Різдвяні свята.


Чому вимикають електроенергію?

- Дефіцит потужності в єдиній енергосистемі України
- Відсутність вугілля на електростанціях
- Запобігання розвалу енергосистеми України
- Проводиться по команді Державного підприємства «Національна Енергетична Компанія «Укренерго»
- Тривалість та обсяги таких відключень електроенергії в Україні та області регламентуються головним диспетчером електроенергетичної системи України.

Коли вимикають?

З огляду на тривалість запровадження таких вимкнень та з метою інформування та попередження населення ПАТ «Рівнеобленерго» розробило плани відключень по годинам на території Рівненської області та м. Рівне.

Орієнтовні дані щодо вимкнень у Рівненській області:
08:30 – 10:30 Задіяні всі райони області.
15:45 – 17:45 Радивилівський, Гощанський, Здолбунівський, Острозький, Дубенський Млинівський, Демидівський та Рівненський.
17:45 – 19:30 Володимирецький, Костопільський, Сарненський, Корецький, Дубровицький, Березнівський, Зарічненський, Рокитнівський.
08:30 – 10:30 окремі промислові та комерційні підприємства м. Рівне
16:50 – 18:30 місто Рівне.

Статті до теми:

Новий графік відключення електроенергії у Рівному

Графік аварійних відключень світла: карта Рівненської області


Коли на Рівненщині припиняться аварійні відключення світла
Коментарі: