подати
оголошення


16.03.2015, 16:15

Рівнян запрошують на святкування Дня поезії з Андрієм Пермяковим

До Всесвітнього дня поезії відомий рівненський поет, організатор мистецьких проектів Андрій Пермяков презентує рівнянам відразу два поетичних вечори.
19 березня.
18-00. Мала сцена Рівненського академічного музично-драматичного театру

Поети спільно із Рівненським академічним музично-драматичним театром влаштовують благодійний перфоманс "Класики та сучасники".

Київськи поетки Леся Мудрак, Віта Прокопчук, Анна Дегтярьова та місцевий автор Андрій Пермяков на малій сцені театру читатимуть вірші класиків та сучасників у класичному та сучасному баченні: Т. Шевченко, Л. Українка, І.Франко, В. Винниченко, М. Вороний, П. Куліш, М. Гоголь, О. Блок, С. Єсенін, А.Тарковський, М. Цвєтаєва, А. Кичинський, В. Герасим'юк, М. Семененко, І. Римарук, Є.Євтушенко, Б. Гребенщиков, В. Полозкова, Є. Більченко, Д. Артис, О. Моцар, С. Пантюк, А. Рештаненко, О. Курилко та іншій.

Вхід вільний. Зеконмлені на вхід кошти можна буде передати рівненським волонтерам.


21-00. Скай-бар Манхеттен. м. Рівне

Київськи поетки Леся Мудрак, Віта Прокопчук, Анна Дегтярьова та рівнянин Андрій Пермяков представляють лірично-розвальну программу "Диванна лірика. 18+"

Гламурні, інтимні, бешкетні та делікатні поезії. Власні вірші та класика еротичної поезії.

Вхід - 100 грн. Частина коштів буде передана на рівненським волонтерам.

Потрібно замовлення столику в Скай барі Манхеттен. Гроші за програму «Диванна поезія» оплачуються на місці. Столик можна і не замовляти)), приходьте на подію, але тоді шановне панство буде стояти.Детальніше на сторінках facebook Класики та сучасники та Скай-бар Манхеттен


За телефоном: Пермяков Андрій 067 239 54 44

Статті до теми:

Рівнян запрошують на виставку картин «Весняне пробудження»

Рівнян запрошують до гри в англійську емоційну мафію

Конкурс краси "Міс Рівненщина-2015" запрошує на кастинг!
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів