Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
18.03.2015, 15:48

Рівненським військовим заплатили 50 тисяч за захоплений танк сепаратистів

Артилеристам 128 окремої гірськопіхотної бригади виплачено більше 50 тисяч гривень за захоплений в бою ворожий танк Т-72 та безпосередню участь у бойових діях, повідомляє прес-центр ОК "Північ".
Сьогодні 18 березня, в пункті постійної дислокації військової частини артилеристам 128 окремої гірськопіхотної бригади оперативного командування "Північ" виплачено більше 50 тисяч гривень за захоплення під час бою танка Т-72.

Випадок захоплення ворожої бронетехніки відбувся в лютому цього року. Після виконання всіх процедур щодо підтвердження даного факту та віддання наказу командуванням військової частини було отримано кошти та виплачено підлеглим.

Серед нагороджених вісім військовослужбовців гаубичної самохідно-артилерійської батареї, від старшого лейтенанта рядового. Кожен із них отримав по шість тисяч дев’яносто гривень за захоплення ворожої техніки та по тисячі гривень за безпосередню участь у бойових діях на напрямку головного удару.

Статті до теми:На рівненський полігон направлено 600 мобілізованихФеномен добровольця, або Чому рівняни не чекаючи повісток йдуть в АТОКого демобілізують у березні-травні 2015 року


Вірші про війну на сході та мужніх героїв АТО

Рівнянам пропонують привітати солдат з Великоднем

Рівненським солдатам потрібні ліки та шашки
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net