Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
01.05.2015, 14:45

Під час зварювальних робіт робітник зазнав опіків 90% тіла [+Фото]

Нещасний випадок стався на Рівненщині у Млинівському районі. Внаслідок вибуху кисневого балона загинув 68-річний чоловік з Луцька.
На території сільськогосподарського підприємства у селі Новосілки Млинівського району ввечері 24 квітня під час проведення зварювальних робіт зазнав опіків 90 відсотків тіла 68-річний робітник Василь, мешканець Луцька.Його доставили до Луцької міської лікарні, однак вже зранку наступного дня він помер.

Правоохоронці з’ясували, що зварювальними роботами чоловік займався на території колишнього току. На момент нещасного випадку там був охоронець Віктор. Почувши вибух, він побіг до Василя. Чоловік лежав на землі, його охопило полум’я. Віктор загасив вогонь своїм одягом.За попередніми даними, вибух трапився внаслідок розриву гумового шланга, що був під’єднаний до кисневого балона.– Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою), – повідомив начальник Млинівського райвідділу міліції Сергій Волков. – Санкція цієї статті передбачає обмеження волі на строк до 5 років або ж ув’язнення на строк до 8 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Коментарі: