На Рівненщині втопився підліток [+Відео]
Як би хлопчик вмів плавати, шанси врятуватись у нього були б. Його 13-річний брат виплив на берег. Покликав дорослих, але дуже розгубився та перелякався тому вказати точне місце перекидання човна не міг.
Рятувальники просять батьків не відпускати своїх дітей на водойми самих. Адже з початку року в області втопилось вже четверо неповнолітніх, які були без нагляду дорослих.
За матеріалами: 4bloka.com
Статті до теми:
На Рівненщині втопився 16-річний хлопець
Рівненщина: в Горині втопився 44-річний чоловік [ВІДЕО]

У Радивилові посмертно вшанували загиблого захисника Ростислава Гаврилюка

У Радивилові віддали шану загиблому військовослужбовцю Ростиславу Гаврилюку, відзначивши його почесною нагородою — «Комбатантським хрестом».
переглядів: 43
Смертельна ДТП у Рівному: судитимуть 24-річного мешканця Демидівки

До суду скеровано обвинувальний акт проти 24-річного жителя Демидівки, якого обвинувачують у порушенні правил дорожнього руху, що призвело до загибелі людини.
переглядів: 318
У Рівному оприлюднили номери, за якими можна повідомляти про неприємні запахи в місті

У Рівненській міській раді закликали мешканців повідомляти про випадки неприємного запаху на вулицях міста.
переглядів: 102
Фонтани з очищенням води й безбар’єрність: яким буде парк Шевченка в Рівному після реконструкції

У Рівному завершився всеукраїнський архітектурний конкурс на оновлення парку Шевченка: перемогли молоді архітекторки з Чернівців. Яким стане центральна зелена зона Рівного та чи це остаточно?
переглядів: 141
На Рівненщині жінка народила сьому дитину вдома

Сьогодні, 9 липня, у селі Карасин Сарненського району 37-річна жінка народила вдома здорового хлопчика — це її сьома дитина.
переглядів: 92