Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
08.06.2015, 08:30

Скандальне кафе у рівненському парку розібрали на дрова [+Фото]

Працівники парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка 4 червня розпочали демонтаж занедбаного кафе «Вітерець», яке майже 10 років перебувало в аварійному стані.
Як пояснив директор міського об’єднання парків культури і відпочинку Андрій Черепанов, до цього спонукали численні звернення мешканців Рівного, а також потенційна небезпека, яку приховує трухлява дерев’яна конструкція.Як повідомляв раніше тижневик «7 днів», навести лад із занедбаним приміщенням не дозволив договір про 20-річну оренду, підписаний у 1995 році з власником розміщеного поруч кафетерію «Домінус», що також має жалюгідний вигляд, інформує 7d.rv.uaЯк рівненські власники з кулаками відстоюють кафе у міського голови (ВІДЕО)

Дочекавшись закінчення терміну оренди, що припав на травень цього року, міська влада озвучила намір на місці кафе «Вітерець» посіяти траву, а замість «Домінуса» звести для маленьких діток роледром.ВІДЕО: Битва за кафе в центральному парку Рівного

Як прокоментував останні події навколо кафе у парку ім. Шевченка міський голова Рівного Володимир Хомко: "Дуже сподіваюся, що задавнена історія руїн, що стоять у центрі парку, добігає кінця. Ми з допомогою прокуратури відновимо справедливість, і винні у цій оборудці будуть покарані. А в центрі парку ми будемо бачити зелені галявини, гарні дерева і людей з чудовим настроєм".

Фото: прес-служба Рівнеради, газета "Рівне вечірнє"
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net