подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
14.06.2015, 18:45

Ваше здоров'я: уролог-сексопатолог про хвороби чоловіків, їх діагностику та лікування [+Відео]

У новому випуску програми "Ваше здоров'я" уролог-сексопатолог медичного центру "Аніко" Андрій Бортей. Лікар розповість про специфіку різноманітних чоловічих хвороб, а ще надасть поради з лікування та профілактики.
У медичному центрі АНІКО галузь урології сексопатології спеціалізується – на діагностиці та лікуванні захворювань сечовидільної системи у чоловіків, жінок та дітей, а також порушень статевої, репродуктивної функції, сексуальних розладів, розладів лібідо.

Частота урологічних захворювань невпинно збільшується, що пов'язано з малорухомим способом життя, збільшенням частки захворювань, що передаються статевим шляхом, переохолодженням, неправильним харчуванням.

Накладаються також супутні захворювання — серцево-судинна патологія, ендокринні порушення, надлишкова вага, порушення сну (хропіння, зупинки дихання під час сну - так зване Апное), все це впливає на один з основних патогенетичних механізмів виникнення захворювань, у тому числі аденоми простати, хронічного простатиту й еректильної дизфункції та інших захворювань.

Наслідками цього є захворювання на сечокам'яну хворобу, що займає одне з перших місць серед урологічних захворювань, запальні застудні захворювання органів сечостатевої системи (запалення сечового міхура, нирок, яєчок, простати), захворювання уретри, передміхурової залози повязані з інфекцією, що передається статевим шляхом, порушення ерекції, зниження лібідо, чоловіче та жіноче непліддя, (головне місце серед причин якого - запальні процеси, близько 75%).

Вагоме місце посідає також онкологічні захворювання. Так, рак передміхурової залози є причиною майже 10% смертей від раку у чоловіків та однією з головних причин смерті у чоловіків похилого віку, за даними останніх спостережень рак простати є третьою за частотою причиною смерті від злоякісних пухлин.Часто пацієнти не надають значення першим проявам і при появі помірних больових відчуттів, порушенні сечовипускання, зниженні частоти та якості статевих відносин нехтують необхідністю звернутись за медичною допомогою через небажання ділитись інтимними проблемами, часто не знаючи, до кого звернутись у такому випадку, тому всі обстеження проводяться конфіденційно.

Звернувшись на консультацію пацієнти мають змогу на протязі однієї години пройти обстеження та отримати рекомендації спеціаліста.


Часто під запальними захворюваннями ховаються більш грізні проблеми. Невчасне звернення призводить до необхідності радикальних методів лікування, здорожчання курсу лікування та небажаних наслідків.

Використовуючи високотехнологічне обладнання та злагоджену роботу мультидисциплінарної команди фахівців, проводимо в повному об’ємі діагностику та консультації хворим урологічного, андрологічного та сексологічного профілю.

Одним із новітніх високоточних методів діагностики є УЗД з використанням соноеластографії, що в реальному часі дає змогу оцінити структуру змін в органі, і також має високу діагностичну цінність при таких захворюваннях як аденома, кісти та пухлини.

Нові підходи у діагностиці та лікуванні, згідно затверджених стандартів надання медичної допомоги, а також комплексне лікування із застосуванням сучасного обладнання пресотерапії, електроімпульс, електростимуляції, магнітотерапії, сіпап, ЛОД терапії дозволяє попередити, діагностувати та лікувати на ранній стадії захворювання урологічного профілю.

Дивитися минулий випуск програми "Ваше здоров'я"

Більше про проект "Ваше здоров'я"
Коментарі:Бесплатка