подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
29.07.2015, 15:00

Нацбанк спростив доступ для міжнародних платіжних систем на український ринок

Національний банк України прийняв постанови № 480 та №481 згідно з якими значно спрощується доступ для міжнародних платіжних систем на український ринок
Так у постанові №481 в пункті 8.1 зазначається, що громадянин України має право використовувати електронні гроші, випущені іноземним емітентом як засіб платежу за товари на користь іноземця, у міжнародній системі інтернет-розрахунків.

Тобто, віднині законодавчо закріплено право на користування такими платіжними системи як: PayPal, GoogleWallet, ApplePay.

"Торговець має право приймати електронні гроші, випущені емітентом нерезидентом, як засіб платежу від покупця нерезидента за умови, що міжнародна система інтернет розрахунків забезпечує перерахування цих електронних грошей одночасно з їх погашенням шляхом перерахування коштів на рахунок торговця в банку резиденті", - йдеться у другій частині пункту.

Нагадаємо, 28 липня Національний банк України лібералізував видачу індивідуальних ліцензій фізичним особам. Ппередбачено, що фізична особа-резидент, яка під час перебування за кордоном відкрила банківський рахунок і розмістила на ньому валютні цінності, після повернення на батьківщину повинна отримати відповідну валютну ліцензію:
не пізніше 24 місяців із дати її повернення в Україну, якщо перебування за кордоном тривало не менше 183 днів поспіль;
не пізніше 2 місяців із дати її повернення в Україну, якщо перебування за кордоном тривало менше 183 днів поспіль.

Джерело: УНН
Коментарі: