подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
31.08.2015, 12:00

На Рівненський полігон приїжджали творці відомого фільму

Рівненським мобілізованим презентували фільм.
На Рівненському загальновійськовому полігоні для мобілізованих військовослужбовців відбувся показ фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».

Нагадаємо, що на Рівненському полігоні знову навчається Дмитро Лінартович

На презентацію відомої кінострічки його організатори – прес-служба управління ОК «Захід» та Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м.Львів) – запросили режисера фільму Михайла Іллєнка. Актор Дмитро Лінартович, котрий у фільмі виконує роль головного героя, був мобілізований під час шостої черги часткової мобілізації і ось уже майже місяць на Рівненському полігоні освоює фах артилериста. На полігон також завітали виконавці ролей Костянтин Лінартович та Олексій Колесник.

«Цю кінострічку ми демонстрували нашим бійцям в АТО, робили показ у бліндажах і захисних спорудах в Пісках, Щасті та інших місцях вздовж лінії розмежування. Я дійсно побачив, що ми з українським кіно і словом підтримки дуже потрібні нашим захисникам. Тому цього разу вирішили розшири географію і поїхати не на Схід, а на Захід України. Головна ідея, яку доносимо до глядачів, – це вільний український дух, готовність боротися за себе, свою волю і життя. З таким настроєм воїни повинні виконувати свої обов’язки та завжди повертатися живими з небезпечних завдань», - зазначив Михайло Іллєнко.

Після перегляду фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь» військовослужбовці спілкувалися з режисером та акторами, дізналися про те, що залишилося за кадром та поцікавилися творчими планами.

За матеріалами прес-служби Рівненської ОДА


Читати також:

Як живуть мобілізовані на Рівненському полігоні (ВІДЕО)

Статус учасника бойових дій отримали 55 тис. бійців АТО

Сарненський "койот" очолив спецрозділ у зоні АТО [+ІНТЕРВ'Ю]
Коментарі: