подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
16.09.2015, 07:15

У Рівному пройшли футбольні Кубок міста серед шкіл та чемпіонат серед ДЮСШ [+Фото]

У Рівному за сприяння мецената Антона Сачука відбувся другий Кубок Рівного з футболу серед школярів. Два роки тому змагання присвятили «ЄВРО-2012». Цьогоріч турнір пройшов в рамках європейського «Тижня масового футболу УЄФА». Всього в Кубку участь взяли чотири команди.
«Ці змагання ми проводимо вдруге після дворічної перерви. Самі діти і ми як організатори хочемо цей турнір зробити щорічним. Чим більше змагань буде проходити в місті з футболу, тим вищим буде рівень підростаючих футболістів. Від цього виграють усі», - розповів голова міської федерації футболу Валерій Гладков.

У фінальному поєдинку ЗОШ №27 і ЗОШ №14 мінімальну перемогу здобула перша команда.

А от нинішній чемпіонат міста серед ДЮСШ став восьмим за ліком. Присвятили турнір засновнику ДЮФЛ Рівненської області Степану Ізабєгову. Чемпіонат проходив на стадіоні «Олімп», що на вулиці Набережній. Всього у змаганнях змагалося шість команд.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Костопільчанки вдруге поспіль виграли Чемпіонат України з футболу

Дівчата з костопільського «Ліцею» стали другими на Чемпіонаті України

«Ці змагання є щорічними і стали доброю традицією. Нам треба піднімати рівень цього турніру. Саме тому, в планах є, на наступний рік зробити цей чемпіонат відкритим. Це дозволить запросити більшу кількість команд, що якісно підніме рівень змагань», - відзначив Валерій Гладков.

Перемогу у турнірі святкували ДЮСШ «Верес» 2004 р.н., другою стала команда ДЮСШ №4, третіми - футболісти ДЮСШ «Верес» 2005 р.н.

ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ ФОТО З ТУРНІРІВКоментарі: