Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
21.09.2015, 22:00

Впродовж тижня на Рівненщині реалізовуватимуть проект Марини Порошенко

П’ятеро столичних лікарів-інструкторів вчитимуть старшокласників, що робити у випадках зупинки кровообігу, при потраплянні сторонніх тіл у дихальні шляхи та при кровотечах.
Таке навчання відбудеться в межах проекту «Я можу врятувати життя!». Він реалізується Українським фондом «Здоров’я» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

На Рівненщині старшоклаників навчатимуть з 21 до 25 вересня. Навчання складатиметься із інтерактивної лекції та практичного відпрацювання набутих знань на манекенах. Потому кожен учень «опиниться» у надзвичайній ситуації, змодельованій інструкторами, та рятуватиме умовного потерпілого.

У понеділок навчання пройде у рівненських школах № 11 й 18, у вівторок – у 25 та 28, у середу – у 26 і 27, а в четвер – у Рівненському обласному ліцеї. Завершаться навчання у п’ятницю фінальними змаганнями між школярами в одній із шкіл.

У школах № 11, 25, 26 захід розпочнеться о 9.30, а у № 18, 28 й 27 – о 12 годині. У ліцеї навчання розпочнеться о 12 годині.

Проект реалізовується за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Комітету ВРУ у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю.