подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
02.12.2015, 19:00

У Рівному припинили маркувати російські товари?

Торік у серпні депутати Рівненської міської ради прийняли рішення "Про підтримку реалізації товарів українського виробника".
Відтоді рівненських підприємців зобов'язали маркувати російські товари у супермаркетах та магазинах міста.

Рівненська влада перевірить маркування російських товарів

"Всі суб’єкти господарювання на території міста Рівного, незалежно від форми власності, що здійснюють торгівлю товарами російського походження мають забезпечити спеціальне маркування цих товарів "Товари з Російської Федерації". Можливе також окреме нанесення зображення прапора Російської Федерації на цінники", - сказано у рішенні.

Рівненський нардеп: "Постачання Україною електроенергії на територію анексованого Криму є неприпустими


"Я один помітив,що тепер на маркування російських товарів всім начхати? Може зняття маркування входить у "мінські домовленості"..." - заявив у соцмережі "Фейсбук" рівнянин Іван та прикріпив фотодоказ своїх слів.Зі слів Івана, жуйки російського виробництва тепер продають без відповідних позначок.

Супермаркети отримали стікери для маркування російських товарів

Нагадаємо, що товаром російського походження вважається той, який вироблений, розфасований, зібраний, вирощений, надрукований на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є суб’єкт підприємницької діяльності-фізична особа чи юридична особа Російської Федерації, зареєстрована на території Російської Федерації.
Коментарі: