Чи буде в Рівному музей СРСР
Нині рішення, куди дівати радянську символіку, відповідно до наказу Міністерства культури України, — за органами місцевого самоврядування. Мені особисто шкода, коли при демонтажі окремих символів руйнується цілісність панно. А от радянські серп і молот, думаю, навряд чи комусь знадобляться.
До речі, в Західній УКраїні на Хмельниччині є музей історії КПРС. Він розташований у санаторії "Перлина Поділля", що у Сатанові. Також двір-музей СРСР є у Львові.
За матеріалами http://rivnepost.rv.ua/
CТАТТІ ДО ТЕМИ:
Що треба декомунізувати у Рівному (ДУМКА ОФІЦЕРІВ)
Центр Рівного вже без серпа і молота
Рівненський вокзал звільнили від комуністичних символів

Прогноз погоди у Рівному: чого чекати містянам другого липня

У Рівному 2 липня очікується сонячна погода без опадів із температурою до +27°C і легким вітром.
переглядів: 29
Захисника з Рівненщини нагородили почесною відзнакою Президента України

54-річного Андрія Бобчука з села Башарівка Радивилівської громади на Рівненщині нагороджено почесною відзнакою Президента України за особисту мужність і відданість у захисті суверенітету та територіальної цілісності держави.
переглядів: 134
На Рівненщині зійшли вагони: пасажирські поїзди курсують із затримками

На Рівненщині сталося сходження порожніх вагонів вантажного поїзда, через що деякі пасажирські рейси «Укрзалізниці» в напрямку Карпат будуть затримані.
переглядів: 160
У Дніпрі помер військовий з Рівненської області

У Дніпрі помер воїн з Рівненщини — Сергій Лопачук, про це повідомила Березнівська міська рада.
переглядів: 327
У Рівному провели благодійний тенісний турнір «Куток» і зібрали понад 100 тисяч гривень для захисників

У Рівному відбувся благодійний тенісний турнір «Куток», який зібрав понад 100 тисяч гривень на підтримку українських захисників.
переглядів: 197