Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


27.01.2016, 18:20

Викладачі Острозької академії навчатимуть поліцейських

Про це повідомили на сайті Національного університету "Острозька академія".
Завідувач кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Сергій Гонгало, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри муніципального права та адміністративно-правових дисциплін Сергій Оверчук, викладач кафедри державно-правових дисциплін Марія Цип’ящук Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського і кандидат наук із державного управління, доцент кафедри журналістики гуманітарного факультету Сергій Штурхецький пройшли конкурсний відбір та стали тренерами на курсах із первинної професійної підготовки працівників підрозділів патрульної служби Національної поліції у Рівненській області.

Троє випускників "Острозької академії" - в національній поліції

Нагадаємо, ще у вересні ректорат Острозької академії отримав листа від керівництва Міністерства внутрішніх справ України, у якому зазначалося, що Департамент патрульної служби МВС вітає конструктивну ініціативу університету і запрошує викладачів закладу долучитися до підготовки кадрів для патрульної служби відповідно до оголошення про набір тренерів на офіційному сайті МВС України.

МВС також запропонувало студентам старших курсів і випускникам подавати свої кандидатури для відбору в патрульну службу.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів