Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
03.02.2016, 12:20

"У новинах про це не скажуть", - рівненський боєць про нинішню ситуацію у зоні АТО

Тарас Обоїста

Рівненський лікарняний клоун Тарас Обоїста, який нині перебуває у зоні АТО, розповів правду про фронтові реалії.
Тарас Обоїста на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук написав, що вже третій день готується написати прохання про допомогу і не виходить.

"Це не треба в армії... На х... лізеш? Діждись два місяці, а там дембель. Після нас нові прийдуть, вони нехай і дістають, а нам відповідальність і головняк не потрібен...

Замість того, щоб укріплювати лінію вогню та покращувати боєздатність, вчимося вибивати додаткові літри бензину на генератор, шукати дрова, матеріали та гордо носити "піксельку"- таємну зброю масового враження.

Високою зарплатою і пільгами "заманюють" на військову службу за контрактом

А в цей час на "нулі" б'ють по наших пацанах із заборонених мінських Арудій, але вам в новинах про це не скажуть, і не почуєте ви, як вдалині за 10-15 км зі сторони сєпарів летять "гради" і 120-ки, і летять ВЖЕ, а ВЖЕ означає ЗАРАЗ - б....! І не помітите ви, що у сєпарів пройшла ротація і вони підвезли "свіже м'ясо". І підвезли ВЖЕ!!! Але навіщо це вам? Це далеко, а отже непомітно.

Зате ви будете помічати, що солдатам підняли зарплату (за шанс зіграти в рулетку на виграш цинкових "костюмів"). Ви будете помічати, що ДЄМБЄЛЬ в опасності та кричати, що вам пофіг, що ви долг родінЄ Атдали, і хай вас 2 березня додому відпустять... Ви будете кричати та думати лише про свою шкуру та свою кишеню... Бо хай дурні напрягаються, а вам і так добре.

Міністр оборони Степан Полторак - про сьому хвилю мобілізації

В армії я зустрів різних людей: "рожевих" патріотов, які героїчно пішли до ЗСУ, одягнувши "рожеві окуляри", принісши при цьому нульовий результат, дебілів_аватарів_совків можна навіть не згадувати (це хвороба всього суспільства, а не лише ЗСУ). Але тут я зустрів багато звичайних, безпафосних бійців, які просто роблять свою роботу... Країна тримається на людях, котрі, знають, який результат їм потрібний, але як же їх мало".

Тарас Обоїста
Тарас Обоїста


Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net