Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.02.2016, 13:00

Чи можна одружуватися куму з кумою: думки рівнян

Своїми думками з приводу одруження кумів рівняни ділилися у спільноті "ВИЛКА - мікс".
Напевно вам не раз доводилося чути, що кум з кумою, які хрестили одну дитину, не можуть мати ніяких стосунків. А чи насправді у цьому питанні все так строго?

Своїми думками з приводу питання: "Чи може кум з кумою одружитись і повінчатись? Чи не є це гріхом?" рівняни поділилися у соцмережах.

Інна Михеева-Чирук: "Кум з кумою, які разом хрестили дитину, не можуть тому, що стали духовними родичами. Підійдіть до священника. Він вам пояснить точніше."

Дарья Маркушина: "Хоч я і не компетентна в цій галузі, але маю зустрічне запитання. Якщо ви кохаєте один одного і маєте намір одружитися, то невже розлучитесь через осуд набожних людей?"

Marina Lukianchuk: "У мене є такі знайомі кум з кумою. Познайомилися, коли хрестили дитя, як пара. Закохалися і через рік одружилися й повінчалися. Вже мають своїх двох діток! Але я не знаю, чи вони зізналися священнику,що вони куми,бо теж через це переживали."

Natasha Samsina: "Не можна мати стосунки з тими, у кого хрестили)"

Танюшка Волкошовець: "Це все умовно, і незрозуміло, хто придумав."

Марія Івасюк: "З таким краще до священника звернутись. Він скаже точно і обгрунтує, а право вибору залишиться у кумів".

А настоятель парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові у Рівному протоієрей Василь Приходько каже: "Можуть одружуватись, але не з батьками дитини, яку охрестили."

А ось що з цього приводу пише прот. Александр на сайті "Православна Здолбунівщина": "Духовна спорідненість є між вами і батьками хрещениці. Між кумом, який був з вами в парі, і вами – немає. Все ж, краще взяти благословення у Владики!
Нехай вам помагає Господь!"


Статті до теми:

Коли потрібно одружуватись/йти заміж? [Думки рівнян]

8 причин одружитися на дівчині з важким характером

Чому чоловіки бояться одружуватися

Відтепер заяву на одруження можна подати через інтернет

Чи варто планувати весілля на високосний 2016 рік
Коментарі: