05.02.2016, 17:20

Юні рівненські легкоатлети відзначилися на Чемпіонаті України в Запоріжжі

З-поміж майже семи сотень спортсменів, котрі взяли участь у юнацькому Чемпіонаті України з легкої атлетики, варто відзначити досягнення представників Рівненської області. Вони здобули на змаганнях одну золоту, чотири срібні та три бронзові нагороди.
Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 1999 року народження та молодше проходив 30-31 січня у Запоріжжі. Всього 663 атлети із усіх областей України боролись за нагороди, Рівненщину представляли вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату.

Так, переможцем чемпіонату у бігу на 2000 м з перешкодами став Павло Білий, його результат 6:02.00. У цьому ж виді з другим результатом ( 2:02.61) фінішував Дмитро Пачковський.

Також другі місця вибороли у бігу на 800 м Микола Сірий (1:59.16) та на 1500 м (4:09.81), Вікторія Ковба у бігу на 1500 м фінішувала другою (4:44.35) та з третім результатом перетнула стрічку у бігу на 800 м (2:15.97).

Третє місце у бігу на 400 м здобув Роман Дзюбук, його результат 53.11. Андрій Колодистий у бігу на 3000 м фінішував третій (8:57.69), виконавши норматив першого розряду та четвертим завершив дистанцію у бігу на 1500 м (4:10.20).

Юні рівненські легкоатлети на турнірі в Бресті виграли по два «золота» та «срібла»