Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
10.02.2016, 15:40

На Рівненщині дітей лікуватимуть коні

Реабілітацію дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, проводитимуть на Державному підприємстві «Мирогощанський державний іподром».
- У нас на підприємстві є необхідна база для заняття з хворими дітьми. Є чудові коні і персонал, який за ними доглядає. – говорить директор ДП «Мирогощанський державний іподром» Володимир Присяжненко. – Для того, щоб почати працювати в цьому напрямку потрібно зовсім небагато: підтримка та розуміння влади і ще фахівець-реабілітолог з відповідною кваліфікацією.

Де у Рівному можна покататися на конях

Попри труднощі і важку економічну ситуацію, яка була на підприємстві у минулі роки, тут все ж змогли зберегти коней. На сьогодні в стайнях іподрому трохи більше десятка коней, серед яких породисті скакуни і в минулому чемпіони.

Перелік спортивних центрів Рівного для дітей

- Зараз на конюшні нашого іподрому є дванадцять коней з якими можна працювати. – розповідає бригадир конюшні ДП «Мирогощанський державний іподром» Вікторія Марущак. – Коні дуже позитивно впливають на дітей. У світі часто використовують спілкування хворих на ДЦП дітей з кіньми саме для реабілітації.

Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net