Поради чоловікам: як знайти час на заняття спортом
1. Вставайте раніше. Візьміть за правило спати менше, але робити це якісніше: так, щоб ви не прокидалися вже втомленим. Проведіть експеримент: встаньте на 30 хвилин раніше звичайного і витратьте цей час на тренування. Фахівці вважають саме ранкові тренування найефективнішими: адже в цей час ніяка втома не може вам завадити. А ввечері можна буде спокійно відпочити від трудового дня, присвятивши цей час для розваг або сім'ї.
2. Поменше ТВ та Інтернету. Помітивши, що сидите перед екраном комп'ютера вже другу годину, відверніться і зробіть кілька віджимань або присідань.
3. Зробіть спорт звичкою. Ви ж завжди знаходите час, щоб почистити зуби? Адже в іншому випадку вони почнуть псуватися. Так і турбота про тіло повинна стати звичкою, бо це не менш важливо. Починайте з малого. Наприклад, перед сніданком можна виділити 10 хвилин на вправи. Досить робити це протягом кількох тижнів, щоб процедура стала звичкою.
4. Поміняйте географію розваг. Подумайте: як зазвичай ви проводите вільний час? Сидите з рідними перед телевізором, або з друзями в барі? Витрачайте краще цей час на спорт. Підіть на прогулянку в парк або проведіть дружній футбольний матч і показники вашого здоров'я почнуть повільно, але вперто повзти вгору.
5. Вправи можна поєднувати зі звичайними справами. Домашня робота рідко приносить нам радість, але робити її потрібно. Зробіть побут більш різноманітним, поєднавши його з вправами. Навіть найпростіші рухи можуть бути еквівалентні спортивному навантаженню, якщо виконувати їх з максимальною віддачею.
6. Займайтеся тим, що вам подобається. Студенти під час сесії знаходять час, щоб подивитися улюблений фільм. Так і ви будете знаходити час на спорт, якщо займетеся чимось дійсно цікавим.
7. Купуйте абонемент в спортзал. Як не дивно, гроші один з найдієвіших стимулів. Багато людей починають займатися спортом просто тому, що «все вже сплачено», а потім пристосовуються до процесу і отримують задоволення. Крім цього, інструктори в спортзалах можуть підібрати для вас оптимальну кількість навантаження, враховуючи ваш стан здоров'я.
8. Знайдіть собі «друзів по спорту». Виконувати вправи разом з кимось завжди веселіше, ніж на самоті. Ви будете стимулом один для одного.
9. Переміщайтеся активніше. Вам дійсно потрібно використовувати машину кожен раз, коли в холодильнику закінчується молоко? А як щодо того, щоб пройтися до магазину пішки? Доведено, що при ходьбі людина використовує найбільшу кількість м'язів. Виконуючи зайву сотню кроків щодня, ви будете поступово зміцнювати власний організм.
10. Навчіться говорити «ні». Якщо щось постійно відволікає вас від занять спортом, можливо, саме час переглянути життєві цілі. Відмовляйтеся від зайвої роботи, непотрібних зустрічей, неприємних людей і направляйте цей час на спорт. Позитивні результати не змусять себе чекати.
І пам'ятайте - починати треба прямо зараз.
Статті до теми:
Спортивні клуби, фітнес центри у Рівному
Секс – універсальні ліки
Як залицятися красиво

корисні поради, способи, брак часу, мотивація, спорт, здоров'я, чоловіки
Спортивні журналісти Рівного назвали улюблених та недооцінених гравців “Вереса”

Рівненський клуб “Верес” називають одним з наймедійніших у сучасному футболі. Адже навіть у паузі знову і знову змушує про себе говорити. Іноді скандалами, іноді трансферами, а іноді...
переглядів: 282
Через півроку після загибелі: Рівне прощатиметься із загиблим на Харківщині Героєм Антоном Головатюком

Завтра, 3 липня, місто Рівне та вся громада віддадуть останню шану полеглому захиснику України, солдату Антону Головатюку.
переглядів: 299
Острожчина об’єднується заради Перемоги: ще 50 тисяч гривень для ЗСУ

Острожчина вкотре демонструє єдність, згуртованість і щиру підтримку наших захисників. У селі Плоске відбувся благодійний захід «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ», який став прикладом того, як спільна справа може об’єднати громаду навколо великої мети — підтримки Збройних Сил України.
переглядів: 234
Ціна втраченого щастя: історії рівненських родин, які війна скосила двічі

На Рівненщині все частіше мовчать дзвінки. Там, де мали би лунати дитячі голоси, святкувати дні народження і зустрічати молодят, тепер — тиша, що кричить болем. Є родини, у яких війна вирвала не одного, а двох, трьох найдорожчих.
переглядів: 667
З 1 вересня збільшать кількість годин на предмет «Захист України»

Міносвіти затвердило нове тижневе навантаження для предмета «Захист України» — тепер учні вивчатимуть його дві години на тиждень замість півтори. Зміни почнуть діяти з початку навчального року.
переглядів: 406