У Рівному виступить сучасний білоруський поет, перекладач та музикант
Вечір відбудеться 5 травня о 19:00 у конференц-залі готелю "Оптіма" (вул. Словацького, 9).
#RV_Dialogue – це проект, який має на меті налагодження діалогу між поетами, які пишуть різними мовами.
Квитки:
Ціна попереднього продажу (до 5 травня): 25 гривень.
У день заходу - 40 гривень.
У Рівному відбудеться творчий вечір письменниці
Більше інформації можна дізнатися: у користувача сторінки: https://www.facebook.com/MuseAmelie
Або за телефоном: (098) 454-93-09.
На Рівненщині обговорюють переваги моделі «підприємницького університету»
Довідка:
Андрей Хадановіч – білоруський поет, музикант, перекладач, спеціаліст з французької літератури. Член Союзу білоруських письменників і Білоруського ПЕН-Центру. Перекладає з французької, української і польської мови. Має у своєму доробку кілька книг віршів. Цікаво, що його перша книга побачила світ в українському перекладі у 2002 році.

ОГО, новини, Олександр Ірванець, Рівне, білоруський, поет, Білолорусь
На Рівненщині з’являться школи з автономним енергоживленням

У Рівненській області розпочинається реалізація державної ініціативи «Енергонезалежні школи». В межах проєкту чотири навчальні заклади регіону найближчим часом оснастять сонячними панелями, інверторами та акумуляторними системами.
переглядів: 0
Від отриманих поранень помер у лікарні: жінка з Рівного перебуватиме під вартою

Уранці 11 липня в реанімації помер 34-річний мешканець Рівного, який кілька днів тому зазнав ножових поранень під час конфлікту.
переглядів: 64
Лікарі Корецького центру ПМСД провели виїзний прийом у селі Крилів

25 червня та 11 липня лікарі КНП «Корецький центр ПМСД» — Ганна Павлівна Яремчук та Марія Василівна Ясеньчук — організували черговий виїзний прийом пацієнтів у селі Крилів.
переглядів: 105
У мікрорайоні «На Щасливому» зводять сучасний торговий квартал із бізнес-центром та новою дорогою

У Рівному, в межах житлового масиву «На Щасливому», активно будується новий торговий простір — «Happy.Street».
переглядів: 172
Рідні полеглого захисника з Рівненщини просять надати йому звання Героя України

Сім’я загиблого військового Дмитра Краська з Сарненщини ініціювала петицію з проханням присвоїти йому звання Героя України.
переглядів: 144