подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
10.05.2016, 09:40

Новий міністр освіти хоче вчити дітей у школах розраховувати бюджет і відсотки по депозиту

Міністр освіти Лілія Гриневич розповіла, якою має бути сучасна школа.
«Ми маємо суттєво змінити українську школу, насамперед зміст освіти – чому ми навчаємо дітей. Це має бути освіта для життя».

На думку міністра, у школі потрібно перейти від передачі величезної кількості інформації і вимог її відтворювати до формування у школярів умінь критично мислити, співпрацювати в команді, самостійно аналізувати інформацію, а також володіти фінансовою грамотністю і навичками підприємництва. Фінансова грамотність і підприємництво - не нові предмети, а компетентності, які мають стати змістом існуючого предмета, зокрема, математики.

Американські школи: читання на килимку, батьки на уроках і гавайські танці«Молодші школярі повинні навчитися порахувати свій бюджет для походу в магазин або зоопарк, а старші – розрахувати відсотки по депозиту або свої податки»,
- пояснила Лілія Гриневич.

Також осучаснення змісту освіти вимагає від педагогів знання нових сучасних методик та інших підходів до оцінювання знань. Для цього потрібно підготувати вчителів до викладання сучасного змісту. Зокрема, треба змінити підходи до викладання в педагогічних вищих навчальних закладах і підвищення кваліфікації вчителів.

ЗНО-2016: коли відбудуться тести?


«Моя стратегічна мета – створити таку систему освіти, яка допомагатиме дитині, незалежно від її походження і здібностей, стати успішною і знайти своє місце у житті, а дорослим – створить можливості для навчання впродовж життя», -
підкреслила міністр.

Джерело - Урядовий портал
Коментарі: